Aktuálně

22. 05. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Tak takhle zpráva mě opravdu dostala. Jestli je to všechno pravda, pak tu máme tu nejvypečenější akci co se týče obsazení interpretů. Sledujte:

Festival CREAMFIELDS se uskuteční 9. srpna na letišti v Roudnici nad Labem, 20 km od Prahy, nedaleko hory Říp. Pro 20 tisíc posluchačů zde vystoupí jedinečný výběr zahraničních i domácích skupin a DJs

Hlavní hvězdou akce, která se jistě stane jednou z největších událostí taneční scény tohoto roku, budou britští UNDERWORLD. Jak Jiří Pokorný prozradil, skupina již potvrdila účast!!!

Na CREAMFIELDS se také představí PAUL OAKENFOLD, LAYO & BUSHWACKA, SEB FONTAINE, TIMO MAAS a XPRESS 2. Účast dalších zahraničních hvězd zatím nebyla potvrzena, ale Jiří slibuje, že k tomuto už tak ohromujícímu výčtu přibudou další esa. Bližší informace budou k dispozici co nevidět.
Domácím talentům, kteří na CREAMFIELDS vystoupí, vévodí průkopnické skupiny TATA BOJS, HYPNOTIX, FLOEX, SIGNIFICANT OTHER a SKYLINE a DJs MICHAEL BURIAN, LOUTKA, TRÁVA, LADIDA a CHRIS SADLER.


Tak tohle je opravdu solidní zastoupení. Upřímně tyhle megaakce nemám moc rád ale slíbil sem si že Underworld musím vidět a zapařit na ně než umřu. Tohle je ideální příležitost! Srpen je ještě daleko, ale už teď vím na co se můžu těšit. Hejáááá!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské