Akce

31. 05. 2009 / Filip Urban / akce

Teda...poměrně nabitý víkend sem si dal. Všechno začalo ve čtvrtek cestou do Prahy na koncert mé oblibéne kapely Jazzanova. Tušil sem, že by to mohlo být dobré, ale bylo to VYNIKAJÍCÍ! 8 muzikantů s velkým M na pódiu spolu s charismatickým černochem a Clarou Hill. Zahráli povětšinu nových věcí z poslední desky OF ALL THE THINGS ale vytáhli třeba i takovou pecku jako That night v dokonalé verzi. Střídali žánry a rytmy a hudebně i zvukově to bylo prostě skvělé. Chlapci dávají 9 hvězdiček z 10ti a tenhle koncert řadím do svých top 3! Na téhle fotce jasný důkaz naší přítomnosti na koncertě :) Vedle Peca a Marty. Pokud jste je v Akropoli propásli, nenechte si je ujít na Wilsonicu v Bratislavě. Opět v plné sestavě.fotky od Talla z Radia Wave


V pátek jsme v Praze ještě stihli navštívit Bienále vytvárného umění. Opět v industriální hale na Karlíně. Už sem těch výstav myslím viděl dost na to, abych z tohohle bienále měl divný pocit. Proběhl sem to celkem rychle a nezaujalo mě skoro nic. Pár konceptů hlavně ve fotce bylo fajn ale zbytek byla slabota. No jo. Patrně i na výtvarné umění dopadá krize :)

Po výstavě hurá do žlutýho busu, přesun do Brna, autem do Km, vzít Bruna a hurá za Hebem a Eliškou, kteří se rozhodli pozvat známé a úspěšné přátelé a opíjet se s nima dva dny v jedné zapadlé Beskydské chatě. Když sem v deset večer jezdil po lese v mlze, která by se dala krájet, trošku sem si nadával, k čemu sem se to vyhecoval, ale následné dva dny byly řádnou satisfakcí.

Třicítka lidí ve věku od 25 do 35. Většinou úspěšní nebo dobře nastartování právníci, advokáti, státní úředníci, kreativci i doktoři :) Adekvátně k tomu vyklidněný mejdánek. Dvě kytary, litry slivovice i rumu, společenské hry. To ale neznamená, že byla nuda. Nasmál sem se jak blbec a nafotil desítky fotek povětšinou Pecu, Heba, Patawu, Doa :) Ty lepší jsou na facebooku. V neděli opět za mlhy a intenzivního deště zpět do Km a odpoledne do Brna.

Poprvé jsme vzali na kalbu i Bruna a osvědčil se na jedničku. Cestu autem zvládl skvěle - žádné blitíčko. Na chatě to byl miláček publika a večer poslušně spal v pelíšku a obešlo se to bez čůrání a sraní v interiéru za co mu uděluju bod a potlesk!

No. Jsem s délkou článku na hraně čitelnosti updatu, takže končím. Co nejvíc snesitelné pondělí!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 06. 2009 / 16.15 / Kniha

Jo jo, Fejti... už mám lupen *1* Takových bandiček není moc. Kdo ještě jde?

01. 06. 2009 / 10.36 / Toyak

Fejti v Praze!!! {odkaz} *6*

01. 06. 2009 / 10.12 / MDFK

Marty ty tam zase spíš?

01. 06. 2009 / 09.30 / Marty

;)

31. 05. 2009 / 21.24 / kepaso

ty oči,co lezou Nitce nahoře z hlavy jsou velice magické a krásné.

31. 05. 2009 / 21.12 / granko

.. co nejvíc snesitelné pindělí


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské