Aktuálně

07. 07. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Je to víc jak tři měsíce, co sme si pořídili pfa. Je to teď můj nejčastější předmět, na který mířím objektiv. Galerku, kteoru sem hodil sem na web je takový malý časosběr, jak se ten náš Brunek vyvíjel :) Už to není tak roztomilé štěňátko, ale sranda s ním je pořád. Stal se z něj rodinný miláček.
Já si ho beru na víkendy a taháme ho opravdu všude. Až to může kámoše srát, když s ním musí zápasit v autě na zadní sedačce :) Poslouchá tak akorát. Ani moc, ani málo :) Na výcviku ještě budem muset zapracovat ale on má prostě punkové móresy po rodičích. Především je to somrák numero uno, zaprodanec, kterej by odešel s kýmkoliv. Na druhou stranu, když mě po pěti dnech vidí, mohl by se počůrat radostí.

No je to sranda s psékem. Myslím že si udělátee obrázek sami z galerky. Njoy!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
09. 07. 2009 / 00.29 / Dr.Mudr

Psy mam radsi nez kocky Bruno (jako ten novy film od Barona Cochena =) je proste model. Jenom doufam ze mate nad nim porad nadvladu a ne on nad Vami. Pokud hledas inspiraci tak Dog Whisper {odkaz} ti muze napovedet... *4*

08. 07. 2009 / 10.46 / billyxxx

majngot pejsci..... je to frajer libovej a jak jinak i pekny fotosky... mimochodem kde spi? uz jste take prosli vsechny bezne zname faze?
1. pes spi ve svem pelechu a nesmi do postele
2. pes spi v posteli jen kdyz je vyjimecne hodny
3. pes spi v posteli porad
4. volam z postele na psa,aby sel spat

a v tvem pripade to muze za chvili vypadat
5. Efa spi v posteli, kdyz to Bruno dovoli

07. 07. 2009 / 20.42 / sus

{odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské