Akce

27. 07. 2009 / Filip Urban / akce

Jinak čas nám pěkně ubíhá a Tyngltangl se blíží mílovými kroky. Tento pátek se přijeďte poveselit na Tyngltangl warm up večírek do Ořecháča v Počenicách :) Pravá elektrozábava se zelenýma kolenama jak to má byt! D'n'B allnight long. Já tam budu sedět za kompem a pouštět obrázky. Budem rozdávat flyery a prodávat TT trička za spešl cenu, tak abyste celý týden mohli dělat reklamu na své hrudi až do začátku TT! Jestli nemáte na páteční večer plán - doražte.

Co se týká Tyngltanglu, měli byste sledovat web. Pravidelně tam nahazujeme rozhovory s jednotlivými djs. Najdete tam jejich krátký profil s odkazem na aktuální MP3 tak abyste na TT dojeli připravení a věděli co vás po hudební stránce čeká.

Ještě jedna změna v playlistu. V sobotu místo Rafa (který bohužel nemůže z důvodů celkového vyčerpání) vystoupí ostravská forma! Formani jsou ve formě už několik posledních let, první záblesky poznavají jěště na střední prostřední. Historie jim přikouzlila dědu s viollou a strýce s tahací harmonikou, takže doma to bylo vždy jako u cirkusu. Rodinné koukání na seriály od Jaroslava Dietla na nich zanechalo nesmazatelné stopy, stejně tak, jako nekonečné reprízy těch samých večerníčků, tehdy ještě bohužel bez barevného televizoru.

Dobrý rytmus, elektro fiškus, cokoliv co ječí,mečí, nějaký ten Ninja, semtam Warpík. Film je láska, divadlo tajemná kráska. Jazz je milenka. Vše ostatní je už jen závoj, omáčka, baldachýn, efeméra. Kdo nevěří, ať tam běží.. jak se někde říká... Forma si nebere servítky, když budete zlobit, pustí klidně i Pavly Vítky!..

styly mluví za vše: DOWNTEMPERATURE,BEATRAMPING, MASHMASHING, GIGGLING

Vlastní produkci prezentují na svém myspace, kde je možné si poslechnout některé sety, zatím nevydané album Iluzemě a nějaké další připravované kousky. Jako poslední je třeba zmínit zájem o filmovou a dramatickou tvorbu, kde se presentují spolupráci s neo baletním souborem a jsou také tvůrci letošní znělky pro Letní filmovou školu. To vše je Forma, nebo chcete-li Formani.

Doporučuju poslechnout: http://www.myspace.com/forma23Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 07. 2009 / 22.50 / o.

to uz je za kromplem, nemozu... *1* *13*

28. 07. 2009 / 05.58 / kume

na formany jsem narazil na strankach lidi kolem projektu basstafidli.net a jejich set me naprosto dostal, ciste tanecni hudba me casto po chvili omrzi, ale veci ktery tam sazi oni...to je proste narez. obzvlast to plati pro nasi generaci, odkojenou arabelou, potkali se u kolina a krakonosem*4* ...jen skoda ze nebudu behem tynglu v cr, rad bych je videl nazivo...

27. 07. 2009 / 16.44 / ivan

sem tušil, že by se ti kluci ostravští mohli hodit *4*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské