Aktuálně

05. 10. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Pindělí.....eeeeeghr. Po pracovním víkendu se necítím zrovna odpočatě ale zase sem spokojenej. Dokonce došlo i na fyzickou práci, když sme se rozhodli začít vystěhovávat bordel z půdy u rodičů. Za ty roky se tam natahalo takových nesmyslu "který by se mohly hodit" ale nehodí a hodit nebudou. Tatínek to nesl těžce, protože "To mohlo být poliček a botníků!", který by nikdy nevyrobil, protože prostě není kutil ale ta představa že se to jednou može hodit je silnější.

V sobotu odpoledne pak focení nových yp dizičů a prestižek s Procházkou, Theikou a Brunkem na bágráku. Poslední pěkné dny se musely patřičně využít. Večer pak cesta na zříceninu Lukov. Bloudění lesem ale měsíc svítil tak jasně, že vrhal ostré černé stíny a když ste se podívali na nebe, viděli ste bílou čáru za prolétajícíma letadlama.

Párty měly na starost kluci z Huckotu a Moire a bylo se věru nač dívat. Myslím že u mě vizuální složka vedle zcela jistě před hudební. Několik projektorů osvítilo trosky hradu a rozehrály barevnou parádu. Hradní věž se točila ve žuté spirále, měnila se pod fraktálovými obrazci. Další stěna byla obarvována šutr po šutru, do toho PUK PUK se svými diapozitivy a všude svíčky a světýlka a do toho teda ten měsíc. No byla to bomba. Na video z hradní instalace se můžete podívat tady.

Jedinou poznámku mám možná k hudební části. Asi sem málo experimentální ale podle mě smíchat klarinet s osmibitovými zvuky je prostě neslučitelné ať je to alternativní sebevíc. Ale sleduju tu celkovou posedlost 8bitovou muzikou a nevím co si o tom myslet. Když moje Atárko vyplodilo Axel music ve 4 kanálech, ucvrkával sem si, dnes se tomu musím smát. Druhá poznámka směřuje k agregátům, kterých asi bylo málo, protože utáhnout tolik projektorů, aparát a studenstskej bar s varnou konvicí a chlaďákem je vždycky problém. Na konci večírku už jen svítili svíčky a my se zahřívali u ohniště, protože na open-air už to opravdu není. I tak palec nahoru a bod a potlesk za zprostředkování skvělé atmošky!

Toliko postřehů z mého víkendu.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
07. 10. 2009 / 18.55 / o.

cas veci, ktere by se mohly hodit jeste prijde! *1*
dovolil bych si vypichnout: "kluci melI na starost", "svicky svitilY".
no nakonec jsem to nedal, ale akce to musela byt vyjimecna. fajny prispevek!

06. 10. 2009 / 15.04 / fajka

simulace ? ... ja jsem si radeji poridil amigu ... ta mela vsecky 4 samplovane :)

05. 10. 2009 / 20.55 / efa

FAJKA: aha. kua asi jo :) ale né myslím že to ten soft zrovna nějak simuloval nebo co. říkalo se 4kanálová skladba

05. 10. 2009 / 20.27 / fajka

nemelo atari ST jen 3 kanaly?! amiga 4 ?! *14*

05. 10. 2009 / 18.42 / Prochynator

Thea do toho šla právě po nohou, ale pořádně:)

05. 10. 2009 / 18.17 / efa

Thea: šlas do toho po hlavě! Tak to má byt! :)

05. 10. 2009 / 16.22 / theika

a thea spadla do bagraku :D

05. 10. 2009 / 13.05 / Frikul

Respect!! mě se zatím ještě nepodařilo otce přesvědčit, že nafukovací kruh (strouchnivělej), tříkolka (starou jak dinousaři sami), lyže (z 50 let minulýho století), ledničku ( pracující v energetické třídě ZZ+) už určitě potřebovat nebudem.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské