Aktuálně

06. 10. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Dnes odstartoval 11 ročník Designbloku. Celkem na 63 místech v Praze představí designeři a designérská studia svoji práci. Stěžejní místa budou opět v Holešovicích a Karlíně. Zbytek je o nasísání do vyštýlovaných krámků s pár designovýma kouskama a cenami, na které běžný smrtelník nedosáhne. I tak si ale myslím, že akce stojí za návštěvu pro lidi, kteří mají rádi hezké věci. Můžeme se těšit na novinky z nábytku, skla, porcelánu i módy. Spousta doprovodného programu.Bohužel se nedočkáme Datatransferu, který býval součástí DB a kde se promítali videa z Londýnského One dot zero což je přehlídka těch nejlepších současných animací světa.

Vyrážím s Nitkou ve čtvrtek ráno žluťákem směr Praha a v pátek odpo zpět do Brna. Tak sem si říkal, jestli nedáme někde nějaké pivko ve čtvrtek večír? Kdyžtož se ozvěte na telefon a domluvíme čas a místo.

Stránky akce plné informací o vystavujících a lokacích najdete zde!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
07. 10. 2009 / 19.02 / o.

promitalY videja *13*

07. 10. 2009 / 14.29 / canny

večer v La Fabrice probíhá zahajovací večírek festivalu Azyl, což sjou minutový a pětiminutový filmy, budou tam hrát kapely a Tchendos Djs, vstup zadáčo... tak kdybyste byli poblíž, skoro určitě to bude fajn

{odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské