Aktuálně

10. 01. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Sakrblé. Skoro týden bez updatu. Musím se polepšit. Jenže ono nebylo fakt nic zajímavého ani kolem mě ani ve mě :) Za zmínku snad jen páteční výlet do Hradce Králové. Taková maturitka na sněhu a ledu s autem ale zvládl sem to a dojel vpořádku bez škrábnutí.

Facinuje mě, jak trocha sněhu dokáže zaměstnat média. Páteční a sobotní zprávy nebyly o ničem jiném než o tom, že napadlo dost sněhu a s tím spojené témata jako prodáváme hodně bobů a sání a do toho střih na 2 nádražáky, kteří odhrnují sníh z kolejí a jeden zahlásí: "Člověk akorát příjde do práce a hnedka dělá!" bod a potlesk!

Tenhle týden bude sympaticky krátký, protože ve čtvrtek vyrážíme na zimní primitivní soustředění na Severku. Ano. Zimní yp sraz proběhne už tenhle víkend! Sněhu by mělo být dost, tak snad to bude stát za to. Celou akci organizuje DO, takže nevím jaký je aktuální stav ale podle události na FB to vypadá na nějakých 25 přihlášených lidí, takže by to mohla být povedená akce.

Už vůbec dostat se na tu chatu bude sranda, protože vyzývám všechny účastníky, aby se na FB domluvili kdo koho vezme a kdo kdy dorazí, protože se musí dojet ještě za světla aby nás vlek vyvezl nahoru k chatě. Ale ten ranní manžestr bude stát za to!

Toliko asi novinek. Týden s úsměvem a bacha ať sebó neškrábnete na té ledovce!

UPDATE!


Takže lehký sumář k zítřejšímu yp meetingu. Ve čtvrtek ten, kdo chce na chatu vyjet vlekem (nasadit snb, batoh na záda) musí dojet do 16:00. Já s Nitkou a Procházkou tam budem do 16:00. Ti co nestihnou vlek mají druhou šanci a to v 19:00, kdy je objednaná rolba nahoru. Pokud ani tu nestihnete a přijedete po sedmé, zbývá vám jediná možnost a to pěšky do kopce.

Taky to jde, ale já bych to nešel :) Klíčová informace je dojet do vesnice Dolní Lomná. Je to tam teď nějak předělaný ta cesta takže GPSce moc nevěřte a radši se ptejte domorodců. Z Dolní lomné potom pooooooořáááááááád do kopce až na parkoviště pod vlek. Já radši dneska kupuju řetězy, ale Do říkal že tam vždycky vyjel a nikdy je neměl :) Ale Do je Do. Telefonní signál tam snad nějaký je ale už to přehazuje na polskou síť. Zkusme se organizovat postaru. tj časy jsou dané, volejte v krajní krizi :)

Stejný časový harmonogram i pro páteční příjezdníky! Alkohol na chatě může být vlastní ale nepřehánějme to. Bude projektor, wii, společenské hry. Sauna tam je s výběhem přímo do sněhu!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
11. 01. 2010 / 09.56 / LUKES

fascinuje tě že někoho fascinuje sněhová kalamita, takže tebe to fascinuje na druhou.... takže až tak nad věcí zase nejsi... :-)

11. 01. 2010 / 09.52 / misi

To zas bude kalba.. nezapoměňte plavky, mají tam vířivku *1*

11. 01. 2010 / 08.40 / efa

EH :) co vy byste komentovali, kdybych psal bez chyby :) jdu to opravit :)

11. 01. 2010 / 00.21 / baara

gejša_ *11* :)

10. 01. 2010 / 21.53 / gejša

Doufám že účastníky nevyzíváš moc, aby z toho zívání cestou neusnuli:)

10. 01. 2010 / 20.14 / tequil

obcane Nosovic (nebo kde je to TCPA) by se nad tvym ridicskym vykonem jiste podivovali *8*


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské