Aktuálně

09. 02. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Menší odmlka přiznávám. Volných chvilek nějak ubylo zase neboco. A když jsou, střílím Číňany v OF (nic proti Hebovi samo). Včera sem byl omrknout nové trendy v snow & skate průmyslu a to v Mnichově na ISPU. Myslím, že tu o té události píšu pravidelně, tak se tu nebudu nějak rozepisovat. Akce oproti loňsku více optimističtější, nicméně...

Krize v tomhle průmyslu přetrvává a nejen ta finanční :) Všechny top světové značky se motají v kruhu. Jedna se inspiruje od druhé a nové trendy nějak nepřicházejí. Alespoň sem si jich nějak nevšiml nebo co. Jasně. Můžeme se bavit o nějakých cool barvách co frčí, o  střihu, o ustupujících texturách ale nic svěžího, nového. Ono je to těžké, vychrlit každoročně něco převratného, co pak může nasadit zbytek trhu s ročním zpožděním. Pro mě to ale spíš bylo 4hodinové chození mezi stánky, kde obsahem bylo jedno zboží jako druhé. Jasně. Je to koncetrované, takže až se to za rok dostane do lokálních krámků, nebude to tak do očí bijící, ale až budu chtít zase vidět něco progresivního, místo do Mnichova na ISPO vyrazím spíše do Berlína na BREAD & BUTTER.

Toliko z mého subjektivního fashion okénka :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
10. 02. 2010 / 08.11 / efa

IVAN: no ted v lednu byl zimní a v létě bude letní. Takže na ten letní chceme vyrazit.

10. 02. 2010 / 07.59 / ivan

Čus, a od kdy do kdy to v tom Berlíně je, se na těch stránkách nějak nevyznám, je tam nějaký letní termín či co. Do berlína bych zajel.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské