Aktuálně

11. 07. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Posledních 11 dní jsem strávil v roli stánkaře - hadráře. Nejprve akce v Karlových Varech a následně Pohoda v Trenčíně, takže jsem běžel v módu: naložit, dovést, vyložit, naložit, odvést, přeložit, přiložit, odložit, převést, naložit, převést odvést no a samozřejmě to pak celé vyložit :)

Život stánkaře má své kouzlo, své pravidla. Není od věci vstát od počítače a jít se s lidma konfrontovat na stánek. Obě akce myslím můžem označit za úspěšné, co se prodejů týče. Ikdyž ve Varech organizace dost ojebala promo (na to, co nás ta sranda stála) a na Pohodě jsme nechytli dobré místo na stánek. Naše věci viděla spouta lidí a taky ten feedback ze strany majitelů nějakého toho yp hadříku byl maximálně pozitivní. Mé velké díky patří Nitce, že to všechno takhle ošéfovala a já se mohl soustředit na práci šoféra, bedňáka a svačináře :)

Vybral jsem pár fotek z letošní Pohody . Mrkněte se, jestli máte chvilku. Teď se ještě prosekat maily za poslední týden a zítra rovnýma nohama do práce.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
14. 07. 2010 / 08.43 / hans

tak já byl na Pohodě poprvé a pro mě co se týče hudebního programu, tak velké zklamání. Pár kapel se mi sice líbilo, ale moc jich nebylo. Ještě že sem to měl zadarmo :)
Jinak Rock for People je pro mě už několik let no1 :) a letos to byl bezkonkurenčně nejlepší festival léta :) Prodigy zahráli super set a já se náramně bavil. Muse zahráli přesně to co jsem čekal,takže pro mě taky super, ikdyž ten kontakt s diváky mi chyběl,jinak nejlepší zvuk a světelná show. Určitě jeden z nejlepších koncertů letošního roku.
Dál jen vypíšu spousty dalších kapel co se mi líbili, rozepisovat se o každé zvlášt se mi teď po ránu moc nechce.
the subways-nejlepší šú
editors, archive, morcheeba, billy talent, skindred, NOFX, Lyapis Trubeckoy, Blasted Mechanism, DIOYY?, Trashtucada a spousty dalších super kapel.

jediné co mi tam chybělo tak byl YP stánek :)

13. 07. 2010 / 17.32 / exoffo

Pohoda byla výborná. Byl jsem letos poprvé a jsem plný zážitků :) Pro mě nejlepší Friendly Fires a Juliette Lewis ...

13. 07. 2010 / 12.57 / Zabar

lucky_man:konkrétně prodigi sem opustil po 3 písničkách(ale lidi co to baví si to užili) a muse zase nepředvedli moc, co se týče show. přišli odehráli a čau...ale odehráli famózně to zase jo. ale celkově RfP byl dokonalej ;)

13. 07. 2010 / 10.57 / efa

HUK: zkušení stánkaři :) Rád sem tě viděl. Měl ses zastavit do karavanu na pokec.

13. 07. 2010 / 08.49 / huk

Nitko a Efo, díky za dobré rady při nákupu, triko pro slečnu sedlo famózně!.)

12. 07. 2010 / 20.51 / lucky_man

Celý odpoledne poslouchám na R1, jak se moderátoři rozplývají nad super Pohodou. Chjo...a ani Rock for people jsem nedal....místo toho jsem vlastenecky sjížděl Berounku:-( Má někdo nějaký dojmy z Pohody či RFP (Muse, Prodigy,..) ať vím, o co jsem přišel?

12. 07. 2010 / 19.58 / Do

nemáš někde otisk těch novin co máš v tom doprovodném obrázku ? to je česká verze TIMESů ?

12. 07. 2010 / 19.13 / chuantoréna

Máte můj obdiv.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské