Aktuálně

26. 01. 2012 / Filip Urban / aktuálně

Aktuálně. Heh. Sedím tu nad prazdným update okénkem a přemýšlím co vám sdělit. Když se podívám na svou zeď na FB, tak je toho spousta, jenže jsou to takové střípky, ze kterých smysluplný update nevycucám, takže projedu linky co sem pastoval na FB a třeba vás zaujmou. Takovej linkovník to bude.

Čerstvé doporučení na další Pauserův Afterhours vol. 5. Kluci z Olomouce se starají o funkovou scénu jak se patří a mají za to můj respekt! Oooh.cz

Ještě chvilku zůstanem u muziky. Mixcloud je super služba, zvláštěpak když na ní začnou publikovat takové hudební vydavatelství, jako jsou mý oblíbenci Tru Thoughts. Konec hromadění MP3. Stačí followovat jejich channel :) Určitě si najdete i své oblíbence. Výběr je pestrý!

A poslední hudební updat. Stejně jako Mixcloud funguje i Soundcloud. A tady dávám tip na hudební set slovenského funky dje, který posbíral československé funkové pecky a namíchal z nich půlhodinový zábavný set Jak je vidno, funk zde fungoval i za hlubokého totáče.

Jen co si koupím Hyundai i30, vyrukují s novým, a o level hezčím autem imho. Hyundai i30

A na závěr tu mám k debatě elektronické publikování vzdělávací literatury od Apple. Je to jednoduché. Pomocí jednoho softu sepíšete podobně jako ve wordu svá skripta, nebo odborný text a knihu můžete publikovat za nějaký peníz na ebook store. Studenti se tak jednoduše a rychle dostanou ke studijním materiálům a toho papíru co se ušetří. Vůbec je to podle mě zajímavý koncept, který posunuje školství od Marie Terezie trošku do future looku :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
02. 02. 2012 / 11.10 / efa

Masírují všichni. Někdo líp, někdo hůř...

01. 02. 2012 / 19.43 / chechet

a idealne prespikovat "ucebnice" sikovnym product placement, aby masaz ani na chvilu nepolavila ze...

29. 01. 2012 / 18.35 / efa

Prochyn: přesně!

28. 01. 2012 / 11.50 / Prochynator

No tak novej i30 je krasavec, ale tak co, až bude nejhůř pošleš to starý "do matu" a zas budeš za frajera ;-)

26. 01. 2012 / 16.49 / kbcz

no skolstvi v ipadu nevim covece... on ne kazdy student pujde do ipadu jako ctecky... ja mam kindla a ipad a srovnani je 5:1 pro kindle... ale nejaka pekna knizecka s barevnyma ilustracema zas jako jo... idealne pro male mimina... takove leporelo pro ipad, to zas jako bych bral:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské