Muzika

16. 05. 2012 / Filip Urban / muzika

Po delší době jeden hudební tip, který by vám neměl uniknout. Příští středu startujem Hjundé a vyrážíme na otočku z Brna do Práglu na Quantic! Přidá se někdo? Bude to hudební zážitek numero uno!

Hudební koncept Conference se poprvé ponoří do latinskoamerických rytmů. Až z Kolumbie je do Prahy přiveze projekt Quantic and Alice Russell feat. The Combo Barbáro, který 23. května vystoupí v Lucerna Music Baru. Bude to jejich první koncert v Česku.

Projekt Quantic je hudebním fenomén, který stojí na neuvěřitelném talentu všestranného muzikanta jménem Will Holland. Byl skvělý v tripohopu, dubu, reggae, vynikal v housu i afrobeatu. Protože ale Holland posledních několik let žije v Kolumbii, baví se v rytmu latina a funky. Před několika lety dokonce v Jižní Americe založil novou kapelu The Combo Bárbaro. Na vlastní uši a oči předvede jeho českým fanouškům pověstnou smršť, která je provede po latinskoamerických žánrech.

Will Holand aka Quantic pravidelně vystupuje na světoznámých festivalech jako The Big Chill nebo Glastonbury a dosud vydal pět sólových desek, další čtyři alba s kapelou Quantic Soul Orchestra a několik EP. Zatím poslední deskou je Look Around the Corner, která vyšla začátkem dubna na jeho domácí značce Tru Thoughts vznikla ve spolupráci s osobitou zpěvačkou Alice Russell, která má na svém kontě už také čtyři ceněná sólová alba. Jejich novinka zní tak trochu jako by byla natočena v Miami či New Yorku v 70. letech nebo na nějaké diskotéce v Bronxu. Oficiální tisková zpráva nahrávku popisuje jako nebeský souboj Alice Russell a Willa Hollanda, na které se prolíná soul, jazz a blues s kolumbijskou tradiční hudbou. Desku s nimi natočila Quanticova nová kapela The Combo Barbáro v kolumbijském městě Cali.

Já myslím, že pokud máte rádi dobrou muziku, tohle je v kolonce MUST SEE / HEAR!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
19. 05. 2012 / 16.16 / KRSone

Totok vypadá velmi zajímavě...

17. 05. 2012 / 17.23 / o.

mňo, tak tohle určitě nestihnu, ale zato závidím:). album jsem zrovna dnes doposlouchal a je výborné, ale u pana Holanda to snad ani nejde jinak. enjoy!!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské