Aktuálně

24. 10. 2002 / Filip Urban / aktuálně

Takže přátelé. Vzhledem k tomu že yp meetingy na Národním domě jsou minulosti, hledali sme nové místo. Elis sehnala tohle, a myslím si že je to super nabídka:

"Na vikend 6-7-8.12. (MIKULAS:) je predbezne zamluvena myslivecka chata kousek od Zlina, kapacita dolni mistnosti tak 50 osob. Lokace u lesa, cili zvysena hladina zvuku se povoluje:) Nebudou pritomny zadne cizi osoby - tudiz vsechno si musime osefovat sami - navozit aparaturu, nakoupit jidlo, piti. Dole velka spolecenska mistnost s krbem a vycpanymi zviraty (NESAHAT!), u toho mensi kuchynka, predsin, zachody. Nahore nekolik pokojiku s poctem posteli cca 4-6-8 (jako na skolnim vylete, zadny komfort). Luzek je tam ASI 30, nevim presne.
CENA: 800 za celou chatu + 60kc na luzko/noc. To se nejak rozpocita."

Nemám představu, kdo všechno by se hecnul a dojel za náma na tu chatu. Proto sem vás chtěl poprosit. Ti z vás kteří jsou rozhodnutí se hecnout a dorazit na mikulášský YP meeting, nechť mi zašle krátký email s potvrzením předběžné účasti na efa@centrum.cz, abychom měli představu, kolikže by se nás sešlo.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské