V tomto okně si můžete upravit používání cookies podle vlastních preferencí. Pokud ponecháte výchozí nastavení, budou povoleny pouze cookies nezbytné pro fungování webu.
Technické cookies jsou nezbytné pro fungování webových stránek, není tedy možné je zakázat. Obvykle se nastavují v reakci na akce, které na webu sami provedete, jako je nastavení zabezpečení, přihlášení a vyplňování formulářů. Tyto cookies můžeme nastavit my nebo poskytovatelé třetích stran, jejichž služby na webu využíváme, a neukládají žádné informace, které lze přiřadit konkrétní osobě. Můžete si nastavit svůj prohlížeč tak, aby blokoval soubory cookie nebo o nich zasílal upozornění. Mějte ale na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nemusí fungovat správně.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| cookies_level | Vaše nastavení cookies z tohoto dialogu |
| PHPSESSID | Relační cookie udržující ID aktuální session |
Analytické a výkonnostní cookies se používají k analýze návštěvnosti webových stránek a k dalšímu zlepšení jejich fungování. Pomáhají nám porozumět zájmům návštěvníků a způsobu, jakým naše webové stránky používají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by vás mohly identifikovat.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _ga_Q5WWRN5W1M | Cookie analytického systému Google Analytics |
| _ga | Cookie analytického systému Google Analytics |
Jsou používány pro sledování návštěvníků na webových stránkách. Záměrem je zobrazit reklamu, která je relevantní a zajímavá pro jednotlivého uživatele a tímto hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.
| Cookie | Popis |
|---|---|
| _gcl_au | Marketingová cookie Google Adwords |
| _fbp | Marketingová cookie Meta |
Tak tu mám super nabídku pro milovníky cimrmana z matky Prahy! Mám na pokladně v jejich divadle - tuším žižkovské - dva volňásky na hru Švestka. Já to nedávám. Jednak sem švestku už viděl a druhak se mi nechce plahočit se přes celou ČR Nicméně kdo má zájem tak je to 17.11 od 19:00 na jméno: Urban. Asi bych volil metodu - kdo dřív příjde, ten dřív bere :-) Ale jestli nemáte co na práci tak si na jejich hru zajděte. Stojí to za to a trocha kultury na neděli neuškodí. Nejsem hodný? :)