Aktuálně

24. 01. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Uff! Jestliže středeční večer byl ve stylu rampampam, pak včerejší bych viděl tak na patapatapata...Zdeněk (polish) měl svátek, a tak sme si řekli, že by nebylo od věci zastavit se, vklidu posedět a vypít lahvínku vína. V příjemné atmosféře lahev záhy padla, ok alternativa - fernet. Mnoooh a co teď? Teď půjdeme kreslit :) Ok opět sem rozdal uhel a skicy, opět sme zasedli a hurá do toho. První fotka:

efa


michal


polish

mým favoritem je michalova minimalistická verze :) co vaše?

V druhém kole sme zkoušeli nakreslit Viktora. Michal měl trochu stíženou pozici, neviděl totiž přezemě na monitor, tak namaloval moje záda (v tom stavu že :) no a vzorová fotka vypadá takhle:a výsledek:

efa


polish

Větší rozlišení najdete v galerii kreslíme. No a taky těch hlášek co kolem toho padalo viz Kalníček :)
pozn. autora: eh tohle celé je určeno k vašemu pobavení. V druhé fázy je to zapřemýšlení kdy ste vlastně naposled něco nakreslili rukou a třetí fáze je návštěva papírnictví, a pokus o něco. Každý umí kreslit, protože "umět" je zkoušet dělat. Někdo líp někdo hůř no a? Ikdyž to stojí za hovno, ten pocit ovládnout čistej papír je skvělej a nikdo nemá právo vám říct že to stojí za hovno :) Nikdo tomu nerozumí víc než vy. A když ne kreslení tak cokoliv jiného. Jsme přece tvorové ne? tak tvořme!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské