Barum Czech Rally Zlín 2014

01. 09. 2014 / Filip Urban / akce

Tenhle víkend proběhla Zlínská událost roku pro všechny autíčkáře, ale nejen pro ně. Barumka ve Zlíně. Přebůstované fábky v centru města mě moc neberou, navíc si myslím že to ani není uplně safe zábava, ale tak musím přiznat jakousi atmošku té noční erzetě v centru Svitu. To zase jo...

Navíc Martin vymyslel geniální tah, jak si zajistit plný parket na párty a tak se spojil s Blokem 12 a udělala se druhá venkovní stage pod stanem. Já dovezl projektor, zapojili jsme ipady a jali se bavit lidi.

Museli jsme počítat trošku s jinou cílovkou než obvykle, protože kolem motosportu se motá dost testosteronových pitomců. Valná většina jich skončila v lokální diskotéce Flip, ale dalo se narazit i na supermagory. Naštěstí se nám je asi podařilo vyhnat hudbou a večírek jsme si teda užili až do ranních hodin. Chvilkama jsem si připadal jako záznamové a zábavní médium. Jednou rukou hraju z ipadu, druhou točím video na foťák a na mobilu připojeném na projektor pouštím projekci :) No pár záběrů z toho večera vzniklo a vy si můžete pustit tohle video.

Udělali jsme si to zase hezké :) Dík všem za účast!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
12. 09. 2014 / 07.37 / Jura z Brna

Super video, ovsem best finalni scena ze zivota :))


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské