Dovolená v Chorvatsku

26. 08. 2012 / Filip Urban / cestujeme
Dovolená v Chorvatsku

Už sme to všichni potřebovali. Dovolenou u moře. Takovou tu co možná nejvíc pasivní. Jediná vaše starost je na kterou pláž půjdete, co si dáte na oběd, co k večeři a jestli zahrajeme Puerto Rico nebo žolíka. To se mi přesně splnilo. Týdení máslení na ostrově Korčula kousek od Vela Luky.

Tak jak muslimové musí alespoň jednou za život navštívit Meku, musí pravý Čech navštívit alespoň jednou za rok Chorvatsko. Byl sem tam naposledy asi před 5ti lety a tak sem mohl pozorovat rozdíly. A že sem jich pár našel. Obecně jsou Chorvati mnohem dál, než od poslední návštěvy, takže já bych je do té EU normálně vzal. Služby fungovali, cesty úžasné. Kámen úrazu je ale podle mě pořád to jídlo. Ikdyž sme zkusili pár hospod, stejně bylo nejlepší jídlo které jsme si uvařili sami.

Moře příjemně studené, horko od rána do večera. Můj cíl byl ne opálit se, ale nespálit se, takže sem se přes den pohyboval jen od stínu do stínu a spolu s vysokým faktorem opalovacího krému jsem to přežil ve zdraví.

Bylo to moc příjemných 7 dní s fajn lidma, které mám rád. Užili sme si to myslím všichni a jediná pruda byla asi cesta domů, kdy se s námi trajekt vracel zpět na pevninu, protože potřeboval vyložit nějakou zkolabovanou slečnu a díky tomu sme přijeli do Brna někdy v pět ráno a to sme toho už všichni měli plné kecky.

I tak Hvala Chorvatsko! Fotoreport pod tímto odkazem!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
27. 08. 2012 / 09.35 / KRSone

místo dobro došli, dobro stiago :) su to ale chorvat :-D

27. 08. 2012 / 09.32 / KRSone

Pěkné. Sluníčko, slaná voda, fishplate a neskutečná pohoda. Tak hlavně že jste dobro došli :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské