Hobluj na Flédě

06. 04. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Neděle večer. Čas zrekapitulovat včerejší sobotní mejdan na Flédě. V pořadí druhá akce v naší malé hobluj tour :) Cílem mělo být vidět zase po nějaké době lidi, co měli co dočinění s yp, nějak to tu četli, reagovali, rozuměli o co jde. Ty všechny sem chtěl potkat, dojet za nima a rozbalit tam večírek, na kterej se bude vzpomínat. Ano, spousta fajn lidí dorazila a večírek byl nakonec výborný viz video vlevo, ale hromada primitivů, co jsem za ty roky potkal, se na to prostě vyprdla. Chápu dvojnásobné tatínky a maminky, že to není tak eazy, dojít na mejdan, vypít se tam a prospat neděli. Ale spousta ostatních šla ven radši v pátek, nebo šli radši do kina, nebo to prostě bojkotovali. Já neříkám, musíte dojít na naši akci, ale to mají být především vaše akce. Už sme dost staří na to, abysme si to uměli udělali hezký, tak jak sme se o to vždycky snažili. Na akcích nehrají žádný slavný jména, ale o to zajímavější žánry a ta atmoška tam prostě je.

Nechci, aby to tu vypadalo, že si stěžuju, nebo něco někomu vyčítám. Ale tak nějak cítím, že podobných událostí už asi moc neproběhne a možná o to víc mě to mrzí. Patrně to tak má být a už slyším řadu mých kámošu jak si myslí: "Už by ses měl taky usadit Cimrmane". Nemám nic proti klidnému rodinnému životu, ale tak přece nejsme ještě takový másla, abysme si nemohli dát drink, poslechnout muziku co nás baví a u toho probrat věci kterýma žijem a vklidu a míru každý podle svého se rozejít k domovu.

Motivací pro mě nikdy nebyly peníze, nebo sláva nebo cokoliv podobně pomíjivého. Motivací byla zpětná vazba. Vidět, že ti lidi přijdou na akci, kde se srdečně baví a je jim tam fajn a mě baví ta atmosféra plkání u baru a řešení otázek všehomíra. Dyť o tom to je ne? Ty dny, kdy řešíte každodenní stres jak vydělat peníze, splatit hypotéku, uživit rodinu se musí střídat s momenty, kdy si prostě jen žijete a je vám dobře.

No konec nedělního sentimentu. 19. 4. pokračujeme v Praze v klubu Neone. Nikdy jsme v Praze nic nepořádali, přitom známých tam máme dost, stejně jako zákazníků, co si od nás yp věci kupují. Tak uvidíme, kolik z vás dá přednost sobotnímu yp mejdanu před vyklidněným večerem u tývky. V každém případě vás všechny moc rád uvidím. Hezký zbytek neděle komuno!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
07. 04. 2014 / 18.17 / Jakub Krsička

Jsem moc rád že jsem se mohl zúčastnit. Sice mi po odchodu z YP HQ v hlavě probíhá trochu mlhavo, ale snad jsem pozdravil a něco prohodil s každým z celé skvělé YP bandy. Díky a v Olmiku to snad vyjde podruhé :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské