HOBLUJ v Kroměříži

17. 03. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Opět náročný víkend. V pátek jsme s Nitkou vyrazili do Ostravy. Proběhla tam taková lokální prodejní akce jejiž součástí byla PECHA KUCHA night na téma fashion designeři, kde jsme teda vystupovali i my. Baví mě ta forma přednášek. 20 slajdů - 20 sekund. Ani sekundu navíc. Někdy je těch 20 sekund moc krátkých, jindy až nekonečně dlouhých :) Ale zvládli sme to myslím. Potom se nás ujal můj spolužák Ivánek, který nám nabídl azyl a protáhl nás po pár podnicích v Ově. Za zmínku asi stojí absinthový bar V lese. Cestou domů jsme to vzali přes fenomén ostravy - Stodolní ulici.

Klub střídá hospodu, hospoda kebab stánek. Ulice plná nevkusně oblečených zlatokopek a šampónů. Testosteron teče i okny místních podniků. Podivné místo. Ale viděno optikou ženatýho chlapa, kterej už nemusí nic moc řešit :) Na nějaké verdikty o Ostravě to chtělo pobýt více času, takže snad příště. Ty Vítkovice mě zajímají!

V sobotu jsme si s Gydem udělali takový yp mejdánek v našem legendárním podniku PIANO. Sezvali pár starých dobrých známých. Já dotáhl projektor a diskokouli, gyd mix a Martin poskytl zesák, repráčky a zábava mohla začít. Bylo to příjemné, vidět pospolu všechny ty kámoše, kteří stárnou s váma a maj už ty dospělácký starosti. Přesto se vyhecují, pořeší hlídání a dojdou. To mě potěšilo.

Na druhou stranu mě tam chyběla nějaká nová krev. Nová generace mladých primitivů, co se umí bavit, ještě se spontánně odvázat a protančit střevíce. My to kua donekonečna táhnout nemůžeme :) Oni teda asi ti mladí budou, ale kde jsou, to je mi záhada. Možná se jen lajkují na FB nebo chodí jinam, nebo nemaj peníze, nebo se nebudou kámošit se starýma ještěrama, nevím. Ale zajímalo by mě to.

Anyway! Díky všem za účast. Teď vydechnem trošku a 5. 4. zkusíme zaplnit tu Flédičku co? :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
18. 03. 2014 / 08.59 / KONY

Dej vedet, az se zase budete chystat do Ovy! :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské