HOBLUJ ve Zlíně

10. 03. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Fůháčku. Sobota je za náma. YP mejdan v Bloku12 myslím dopadl výborně. Trošku jsem se bál, kdo přijde v sobotu na neznámé dje. No nakonec se klub hezky zaplnil. Dlužno podotknout že víceméně jen známými lidmi. Takovej ten večírek, kde všechny znáte a koho neznáte, s tím se seznámíte. Na druhou stranu jsme asi nestrhli k myšlence primitivismu moc nových lidí. Ale zase ta atmoška byla moc příjemná. Přátelská, bez konfliktů a prudy. Lidi se bavili, tančili jak urvaní, pilo se, hulilo, všeho bylo až až. My ještě musíme zapracovat na plynulejším djském flow, protože pár tichých momentů tam bylo (Když někdo vytáhl ze zásuvky špatný kabel, nebo v tom stavu nezvládal šavle, nastavení mixu nebo prostě si jen pustil skladbu v půlce znovu) Ale doufám, že tanečníky to moc neprudilo a omluví tyhle lehké přešlapy :)

Teď se dáme odpočinek skoro měsíc a v sobotu, 5. 4. se zase potkáme, tentokrát v Brněnském klubu Fléda. Takže všichni, kteří nemohli do Zlína, nebo byli líní dorazit, musí to napravit v Brně.

Ještě si můžete pustit 3minutové video ze soboty. Jakousi výpovědní hodnotu to má, ale je to náročné organizovat mejdan, hrát, fotit, natáčet a ještě se bavit s lidma.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské