HOBLUJ yp tour!

27. 02. 2014 / Filip Urban / aktuálně
HOBLUJ yp tour!

Letos je to 10 let co sem začal prodávat yp oblečení. Respektive sem natiskl víc než jedno tričko pro sebe a nabídl ho k prodeji u sebe na webu. Kua letí to děcka. No ale nebudeme tu hrát na nostalgickou strunu. Klíčové je, že sem přemýšlel, jak těch deset jáhrů oslavit no a vyplynula z toho klubová šňůra v roli dje po českých klubech :) Startujeme 8.3. v Bloku 12 ve Zlíně. Vždy zahraju já aka PDF spolu s Imadem a Wiitem + v každém místě přibereme někoho, o kom si myslíme, že by měl dostat šanci zahrát před lidma :)

Ze Zlína pokračujeme do Brna na Flédičce, pak Pražský klub NEONE - ano! Jedeme do Prahe! no a celé to zakončíme v Olomouckém Metru. Ve svém seznamu MUST SEE / DO my ještě chybělo odškrnout: Stát se na měsíc rockovou hvězdou a odjet šňůru" Tak si to chci splnit heheh :)

Co to znamená pro vás? No že byste se měli nejméně na jeden mejdan za náma vydat. Tady už nepomůžou výmluvy že ste neměli čas, nebo že to bylo z ruky. Poďme si ještě dokázat, že se umíme pobavit, protančit střevíce a užít si večírek plný hlasité repetetivní hudby.

Co se bude vlastně hrát? No já pouštím prostě fláky! Ať už to bude disko, funk, houzíky nebo elektro nu disko vály. iMad to rozjede taky v elektu a Wiit má v rukávu UK garage. Bude to pestré, bude to veselé. Žádné dýdžejování pro dýdžejování ale primárně chceme rozhopsat dav a užít si to prostě. Snad to celé přežijeme ve zdraví.

Jo a tady je LINK na můj poslední nahraný set. Měl jsem půjčenou mixovací konzoly a už ten výstup zní líp než šudlat ty desky po displayi ipadu :)

Těšíme se na tebe, primitive! Ukaž se.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
04. 03. 2014 / 05.59 / o.

na MDŽ su na horách, tož uvidim jak by to šlo indy inde:). a nevymlóvám se!

03. 03. 2014 / 10.03 / KONY

A Ostrava zase utre hubu :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské