Novoroční předsevzetí

06. 01. 2015 / Filip Urban / aktuálně

To se nedá. A všem, kteří se ještě hecnou a kliknou tady nahoru na sekci BLOG se omlouvám. Šidím to strašně. Ale konec roku byl fakt dost hektický. Všichni chtěli všechno, pořád nějaká prodejní akce nebo zadřený grafikou až po uši.

Máme tu novej rok a tak sem si říkal, že si dám lehké předsevzetí. Alespoň jeden udpate týdně. Vím, není to moc, ale aspoň něco. Ten dnešní začnu lehkým shrnutím konce roku. Náš YP fashion tým se rozrostl o dva spoupracovníky. Narazil jsem na moc šikovnou dvojku Míša & Honza. Téhle neznámé dvojci jsme nabalili naše auto plné hader a poslali je směr Praha a děj se vůle boží. Představte si. Vrátili se po dvou dnech, kupodivu i s autem a s prázdnýma krabicema a co víc i se slušnou tržbou. Je super, v dnešní době zewlů potkat někoho zodpovědnýho a zapálenýho.

Jednu prodejní akci sme si střihli i "manžou" sami a to Brusel. Fotoreport najdete tady Už nenahrávám fotky sem na YP, protože nejsme schopni se Safirusem naprogramovat novou verzi galerie a ten malej formát a zastaralej layout těm fotkám škodí. Začal jsem používat STOREHOUSE, kterej ty fotky umí krásně odprezentovat a maj dokonalou appku na iphone i ipad. Doporučuju!

Vánoce proběhli v rodinném kruhu v Km. Znáte to. Přežíračky, návštěvy no a taky dost intenzivní popíjení a mejdany. Vlevo si můžete pustit natočené video z vánončího mejdanu v našem oblíbeném podniku Piano. Party hard! Tady je živák mého setu :)

No dva dny před Silvestrem jsme se sbalili a s úzkou bandičkou primitivů vyrazili na chatičku do Rajnochovic. Vyšlo to na jedničku. V den odjezdu začalo sněžit a já si připadal jak v klipu Wham - Marry Christmas :) Lehký fotoreport opět na Storehouse

Zlatýho bludišťáka vyhrává Marek s Terezkou, kteří se hecli a vyrazili z Prahy do Rajnochovic. Bod a potlesk!

A dál? Dál už nic. Máme tu novej rok, nové výzvy, nové zážitky. O tom nejintenzivnějším, který mě čeká vám řeknu již brzy...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
07. 01. 2015 / 21.20 / Milton

Aspoň bude konečně o čem psát!:)Enjoy your flight!;)

07. 01. 2015 / 08.48 / Filip Urban

KONY: Já ne. To ona!

07. 01. 2015 / 08.44 / KONY

Je to jasne, jste tehotni! :) Gratuluji!

07. 01. 2015 / 05.56 / o.

Hošánku, jeden update týdně je náhodou docela odvážný krok:). Jinak pevnou půdu pod nohama a buďte moc zdrávi!

06. 01. 2015 / 10.31 / Filip Urban

Tož fakt! Budu se snažit :)

06. 01. 2015 / 10.11 / storm

Tak ať to nadšení a předsevzetí s těmi udpate vydrží {odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské