Opětovné porno v prašanu

28. 01. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Od minulého čtvrtku do neděle jsme prášili s klukama v Rakousku. Ostatně jako každý rok. Letos to bylo zatím v nejsilnější sestavě 12ti borců a 4 aut. Vybíral jel sám, protože si to može dovolit, přijet na Stubai na jeden den, sjet si jednou kopec a zbytek pobytu proležet v manželské posteli s Procházkou u Prostřeno.

I letos se na nás usmálo štěstí a při našem příjezdu napadlo. V sobotu pak celodenní azuro. Kombinovat kalící večírky s ranním vstáváním nám jde ještě stále relativně dobře. Co to (alespoň pro mě) celé kazilo, byla fyzická kondice. Po 10ti sekundách stání na zadní noze sem dostával uplné křeče do noh a tak sem si ty sjezdy až tak neužil jako trénovaní jedinci. Ani ta dřepová příprava před odjezdem moc nezabrala. O brutální rýmečce, která mě hned v pondělí postihla už tu psát ani nebudu :)

Letos sme měli poprvé na zdokumentování lepší zařízení než telefon :) Wiit poskytl Go Pro a záběry jsou o poznání lepší. Ale ono je to vždycky kompromis. Buďto tu jízdu obětujete natáčení, nebo si radši zaprášíte. Takže všechno je to tak na půl cesty. Nicméně atmoška z těch 5ti minut záběrů jakási je a představu si jistě uděláte.

Tak já si jdu uvařit další konvici zázvorového čaje a vy si pusťte tohle video :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
10. 02. 2014 / 08.18 / granko

Never miss a powder day!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské