Pořád se něco děje, jen se o tom nepíše.

27. 09. 2013 / Filip Urban / aktuálně
Pořád se něco děje, jen se o tom nepíše.

Stydím se. Předchozí update ze začátku září a heleme se on je vlastně konec měsíce. Musím se vymluvit na množství práce. V září jakoby se všichni probudili a špekulují a vymýšlí a zadávají. Což je samozřejmě dobře, jen toho času je prostě málo. Co se za tu dobu stalo? Z IT okénka stojí snad za zmínku jen ios 7, který sem už nahodil jak do telefonu, tak do ipadu. Musím říct, že na ipadu mě baví asi ještě víc než v mobilu. Ten prostor tomu dost pomáhá. Je to hezké, čisté, funkční. Samoazřejmě mám pár výhrad jako třeba to, že nepochopím, jak mohla projít ikonka na nastavení nebo game centra. Taky sem zaznamenal pár chyb ve vykreslování písma na ploše a už se mi telefon podařilo i restartovat (což u applu není normální :). Dnes vyšla první záplata, tak uvidíme.

Jinak ve středu balíme kufry a mizíme na dovolenou. Jedeme prozkoumat ještě neobjevenou zemi a to Portugalsko. Už tam odpadly ty horka a koupat se tam stejně ani moc nedá, takže poznávačka. Přílet do Porta, berem auto, projedem pár destinací a skončíme v Lisabonu, odkud letíme zpět. Beru foťák, tak se těším že si zase zafotím. Nakonec jedem ve fajn sestavě. Tři ženské a já. Ubytování přes AirBnB s jednou nocí na pláži. Tak sem zvědavý.

No a hned po tom co přijedem, si uděláme takové podzimní klubové mecheche. Opět to bude v klubu Blok 12 ve Zlíně, takže si udělejte poznámku do kalendáře a 18. října se ukažte ve Zlíně. Proberem to zase tak nějak u sklenky a brčka. K tanci a poslechu hraje osvědčené trio PDF, iMAD a WiiT.

A já jdu zpátky do hokny, protože toho ještě musím tolik stihnout. THX GOD ITS FRIDAY!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
03. 10. 2013 / 15.08 / dreadless

mam tu zemi hrozne rad ale mam ji projetou jen od Sintry na jih...Porto je stale jeste na cekacim seznamu :)

03. 10. 2013 / 15.07 / dreadless

jestli vam to vyjde, zkuste zajet az uplne na jih do Algarve. Ted po hlavni turisticke sezone je tam klid a mozna by i ta koupacka sla :)

02. 10. 2013 / 05.47 / o.

šťastnó cestu děcka!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské