Stubai freeride

02. 02. 2015 / Filip Urban / aktuálně

Jako každý rok i letos jsme s kumpánama vyrazili na prodloužený víkend na Stubai. Jezdíme tam už roky. Původně já s DOem a Martym za Bertem do Innsbrucku. Letos nás bylo už 12 a složení bylo opravdu různorodé. Dokonce jsme přibrali už i 4 lyžaře mezi sebe. Tihle černočervenobílí podivíni s robotickou chůzí do naší crew moc nezapadli, ale tož taky jsou to kamarádi že. Btw: všimli jste si, že 90% lyžařů má černočervenobílou kombinaci oblečení, lyží a helmy?

Letos teda poprvé vynechal DO, především pak z rodinných důvodů. My všichni jsme právě z rodinných důvodů vypadli ven, protože není nic ozdravnějšího, než 3 dny strávené na ubykaci s dvanácti kumpánama. Zvláštěpak ranní toaleta je pro silné žaludky a chce to správný timing, jinak tam člověk dost trpí :)

No co vám budu vyprávět. Užili jsme si to jak za mlada. Bylo všecko. Rozseklej nos, pokuta za rychlost, ztracené hůlky, atp. Letos sme dokumentovali zase o level líp. 4 goPro na stole byly příslibem kvalitních záběrů ale...jeden točil na tyčce jenom sebe, druhýmu v tom vydržela baterka 20 sekund, třetí to ani nevytáhl z kapse a čtvrtej natáčel malé blechy na bilém pozadí. Jak jsem zjistil, mít goPro neznamená mít natočené kvalitní záběry. No ale tož něco se podařilo a dozachránil jsem to telefonem. Protože co není natočené, jakoby se nestalo že? :) Tak zase za rok borčáci!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
18. 02. 2015 / 12.16 / Storm

Tak to vypadá, že s bezmasou stravou se nějak ztratila síla psát . . ..

03. 02. 2015 / 19.03 / o.

Sněhové i jiné podmínky parádní! A jsem rád, že nejsem v 90% lyžařů:).

03. 02. 2015 / 13.36 / Storm

Až na tu "ubykaci" super. Zde osvětlení vzniku slova: {odkaz}


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské