Už jen dvakrát se vyspíme

25. 07. 2013 / Filip Urban / akce

Dva dny zbývají do pokusu, zorganizovat venkovní mejdan pro kamarády a kamarády kamarádů. Tyngltangl je mrtvý, ať žije Žhnetofest :) Proč? Předně proto, že ta stará skvadra, co dělala TT už není a nemá cenu dělat něco na silu. Bylo to krásné, bylo to spontánní, ale už to není. Navíc dva intenzivní večery už nedávám a proto sem došel ke konceptu jednoho večera v menším rozsahu s mnohem menšími náklady a opravdu spíše jen pro známé a známé známých. Samozřejmě veřejnosti se nebráníme. Aby se to celé poplatilo, je potřeba tam dostat 150 - 200 lidí a to bez cizích lidí asi nepůjde. Ale věřím, že i případného pitomce, co by chtěl vybuřovat, smete vlna pohody a rodinné atmosféry, kde každý bude znát každého a pokud ne, tak se velice lehce seznámí. Tak a teď něco k organizaci:

1. Akce začíná už od 12:00. Myslím tím, že se už hraje od 12:00 a ti kluci hrají pro vás. Tím že je akce jen na jeden den, by bylo fajn, kdybyste dorazili už kolem oběda a užili si to až do večera. Muzika se bude muset vypnout ve 3 ráno a já nehodlám poslouchat nešťastníky, co přijedou v 8 večer, sežerou extošku v 10 že proč už nic nehraje.

2. Pokud dojedete autem, nechte ho stát asi 200m před areálem na takovém velkém parkovišti. Je to bezpečné místo a nebudete autem blokovat vstup do areálu, který je fakt úzký. Parkovné se neplatí a parkoviště je osvětlené, takže snad i safe pro vaši káru.

3. Spaní se dá pořešit různě. Buďto si můžete postavit stan v areálu (pozor, prostor je poměrně omezený) nebo přespíte v autě, nebo mrkněte po nějaké ubytovně v okolí. Do Kroměříže je to 5km, takže tágem se dá odjet kdykoliv zpět.

4. Vstupné na akci je 100kč. Maminky s dětma to maj grátis. Tatínci to platí :) Vstupné jsme museli dát, protože náklady na pronájem, aparaturu, ochranku, plagoše, atd. jsou kolem 20.000,- a nechci to táhnout z vlastní kapsi. Takže děkuju za support.

5. Sebou si nemusíte na jídlo a pití tahat vůbec nic. V areálu se bude točit Maxmilian. Malý Kroměřížský pivovar. Bude jedenáctka a je vážně výborná! Pokud nejste pivaři určitě oceníte pojízdný Piano bar. Tam dostanete kvalitní víno, dobrou kávičku a několik míchaných drinků za fér ceny. A pro fajnšmekry bude i kvalitní rum. Ani o hladu vás nenecháme. Svůj grillstánek tam bude mít Filip z Radničního sklípku. Garantujeme kvalitní steaky a to tak, že se budete oblizovat až za ušima. Navrch bude k dispozici fantastická kopečková zmrzlina.

6. Atrakce. Ten skákací hrad pro děcka mi prostě vybouchnul a za jinej chtěli s dovozem 5000,- Takže se omlouvám rodičům, ale musíte zaimprovizovat sami. Ideálně vzít nafukovací bazének, deštník, deku. Teplou vodu vám do bazénku dodáme :)

7. Vzhledem k tomu že to bude žhnout fest, nepodceňujte opalovací krémy, pokrývky hlavy a opatrně s alkoholem.

8. Pséci do areálu můžou. Předpokládám, že každý víte, jak si asi pes užívá hlasitou hudbu a hromadu lidí. V každém případě si ho vzít můžete. Náhubek sebou prosím. Bude tam dost děcek.

9. K dispozici budou stolní fotbálky pro závisláky. K dispozici jsou taky slušné záchodky se splachováním. Trefujte se prosím do mísy, ať nemám tu neděli moc náročnou :)

10. V areálu budou 3 kluci z ochranky. Budou pravidelně kontrolovat pásky na ruce. Respektujte to prosím. Plot je děravý a určitě se najde pár zoufalců, co se tam budou chtít dostat bez placení. Taky tam nehodláme řešit nějaké ožralé pitomce, co budou dělat bordel, takže proto to tam kluci mají na povel. Respektujte jeden druhého, buďte vpohodě a poďme si ten sobotní večer užít. Ať je zase na co vzpomínat. Už se na vás na všechny moc těšíme.

Btw včera sem nahrál jeden takový warm up setíček ŽHNETOFEST WARM UP Budou k dispozici i památeční Žhnetofest trička. Máme asi 25 kousků a polovinu si berou učinkující. Nicméně nějaké ještě zbudou, tak se hlaste, pokud máte zájem.

Jo a přikládám i playlist, ať jste v obraze

12.00 - 14:00 MARIO BUSH - house
14:00 - 15:30 NAABISH - house
15:30 - 17:00 NIC ROBERTSON - funk, groove, soul, disco
17:00 - 18:30 PAUSER - woonky, rap, disco, funk
18:30 - 20:00 LUXUS - house, tech-house
20:00 - 21:30 GYD - house
21:30 - 22:30 DON JUAN DISCO - live act - you know :)
22:30 - 00:00 PDF - funk, disco, house
00:00 - 01:30 IMAD - electro, nudisco
01:30 - 03:00 WIIT - electro swing, house

Za realizační tým efa a wiit :)



Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské