Volal Přehnálek

30. 09. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Nevím, jestli je třeba vám představovat mého kamaráda, úspěšného bankéře (40 - 50 minimálně), člena skupiny kotrmelce.cz a Národního Odboru, v civilu nenápadného až plachého člověka - Petra Vybírala. Od dob studentských let uteklo hodně vody. Každý máme ty svoje starosti a problémy a je krásné, když ještě dokážeme na chvilku přepnout do módu: Poďme si dělat prdel, klidně ze sebe samotných.

Toho se drží i Peca, který mi začal ve volných chvílích, kdy jel sám autem, posílat videozprávy na telefon o jakémsi panu Přehnálkovi. Když už došlo asi 4 video, a já ležel s potrhanou bránicí od smíchu v nemocnici, řekl jsem si, že tohle musí dál mezi lidi, protože Peca je talent a Přehnálek musí do světa.

Založil jsem mu Youtube kanál a nepravidelně přidávám nová videa, co mi dorazí na mobil. Doporučuju sledovat!

Kdo to vůbec je Přehnálek? Je to člověk z malé moravské vísky. Člověk, co se naučil vydrbávat se systémem, člověk co se v životě neztratí, co se má vlastně dobře, ale všichni kolem něj jsou blbci, on si to radši udělá nejlíp sám a má ten jediný a správný názor na vše, co se na světě děje. Takový ten "...máte štěstí, že jdu zrovna kolem".

Pokud i vy máte nějaký dotaz, nebo vás zajímá co si o tom či onom Přehnálek myslí, není nic lehčího, než napsat svůj dotaz na jeho e-mail: volal.prehnalek@gmail.com My to panu Přehnálkovi vytisknem a dáme přečíst. Uvidíme, jestli pak brnkne zase Pecovi a ten nám to povykládá :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 10. 2014 / 00.29 / james cosa

to Flako: ale di do prdele stará vojno, ty ještě žiješ?!!!

30. 09. 2014 / 18.37 / Kevin Adam

Móc pobavilo :)
Flako

30. 09. 2014 / 12.09 / Pavel Kundera

Zdarec, chcu sa zeptat. Je Přehnálek ženatý?

30. 09. 2014 / 12.02 / Honza Ondrášek

Zdravica,

mě by zajímalo, jak moc je Přehnálek bohatej?

Honza


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské