Wellness se Slevomatem

04. 11. 2012 / Filip Urban / cestujeme
Wellness se Slevomatem

Aktuální období není zrovna veselé a já měl nutkavou potřebu někam utéct. Do toho řešení co dát Nitce na narozeniny a tak jsem se rozhodl otestovat poprvé služby Slevomatu. Konkrétně sem zapátral po nějakém víkendovém pobytu někde poblíž Brna s wellnessem a možnostma dát si nějakou lehkou procházku a prostě vypnout, nic neřešit, užít si pár dnů.

Volba padla na hotel Ski v Novém městě na Moravě. Místo zasvěcené běžkařům. Akční letáček sliboval romantickou večeři, neomezený wellness, snídaně a slušný pokoj. Na hotel jsme dojeli v pátek po poledni. Ubytování proběhlo bez komplikací, jen sem nahlásil kód, dostal klíče od pokoje a navrch lahev bílého suchého...hrozného.

Ubytovali jsme se a sešli do hotelové restaurace na kafčo (překvapivě dobré) a trošku s děsem sledovali nájezdy slevomatových párů. Nechci se nijak vymezovat, nebo povyšovat nad ostatní, ale slevomaťáci jsou poměrně specifická skupinka lidí. Obecně bych řekl "divní" :)

Do wellnessu jsme se nějak necpali, jednak jsme chtěli využít odpoledního sluníčka a taky byl wellness od první hodiny beznadějně plný :) Nakonec se nám podařilo vyzkoušet si ho až po osmé večení, kdy šla většina osazenstva čumět na Avatara a my si tak mohli vklidu dopřát saunu a aromatickou páru.

No nebudu to tady protahovat. Musím vyzdvyhnout obsluhu na recepci i na baru. Profesionální přístup! Nikdo na vás nehleděl přes prsty že jste "ti ze slevomatu". Co bylo psáno, bylo splněno. Dali jsme si dvě lehké tůry, poznávačku Kostela Svatého Jana Nepomuckého ve Žďáru. Jen takový poznatek. Myslel jsem si, že Kroměříž je mrtvá prdel, ale je to nic ve srovnání se Žďárem, kde na mě depka koukala z každého koutu. I na ten wellness došlo, film v posteli spolu s avízovanou ovocnou mísou. Večeře při svíčkách, objev úžasného hostince někde uprostřed zapomenuté Vysočiny (díky Scuku).

Suma sumárum povedený víkend. Přikládám malou fotogalerku a závěr, že slevomatových pobytů se bát nemusíte. Vypadá to na zavedenou praxi jak zajistit plný hotel a ulevit peněženkám šetřivých Čechů.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
05. 11. 2012 / 13.03 / keee

tak já jsem teda ze Žďáru a tak se ho musím zastat :o) ono je to hlavně tím depresívo počasím, dušičkama a tak... když je krásně, tak to tam je výrazně veselejší! :o) (jo, je to prdel, ale je tam krásně, když je krásně)

05. 11. 2012 / 06.02 / o.

taky jsme už přes to párkrát něco řešili a dobrý no.
zdvih s měkkým - "vyzdvIhnout"! :)

04. 11. 2012 / 19.34 / fbi

K těm slevomatům: moc k tomu nemám důvěru, ale zrovna minulý týden jsem podlehnul nabídce na sedací vak.
{odkaz}
Za tu cenu paráda a vše dorazilo bez problémů PPLkem až domů.


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské