Whats new?!

24. 09. 2012 / Filip Urban / aktuálně

Těpicz primitivové. Vidím 14 dní bez aktivity, tak už by bylo fajn o něčem poreferovat. Za těch čtrnáct dnů bez zásadních novinek. Notnou část dne pracuju. Možná malý postřeh, že sem si uvědomil, že mám pomalu víc zakázek na focení než na webdesign nebo grafiku. Ale asi to bude jen tím, že se to tak nějak sešlo. V každém případě je to příjemná změna a focení mě rozhodně baví a naplňuje, takže spokojenost.

Krom práce tu je i zábava. Minulý víkend strávený na chatě s brunkem, burčákem a přáteli. Už bylo takové to zubaté sluníčko. Leželi sme na obrovské louce na Bludném a nechali do sebe pouštět ty poslední teplé paprsky a člověk měl pocit, jakoby se na chvíli zastavil čas. Nic ste neřešili, jen živelně příjmali ty paprsky a bylo vám dobře po tělíčku. Čím jsem starší, umím si tyhle momenty víc užívat a myslím si, že to jsou přesně ty chvilky, které dělají život zapamatovatelným...

Tenhle víkend sem si konečně v Brně prošel Bienále grafického designu. Už moc času není, takže vy, kteří ste to ještě nezvládli, šup šup! Než vám to zavřou před očima! Za zmínku určitě stojí výstava Husák trávu nekouřil - je to česká variace na světovou výstavu POPE SMOKE DOPE. Krásná retrospektiva hudebního plakátu u nás od 60tých let do současnosti. Najdete tam opravdu skovsty jako jsou plakáty Argemy, Oceanu, Petera Nagyho atp. Fakt sme se pobavili :)

No a když sme u té kultury, tak tu mám jeden tip na úterní vernisáž v Domě umění v Brně. Můj spolužák Matuš e stáže z Lublaně tu má nastarost výstavu českého komixu - Signály z neznáma. Určitě to bude super!

Toť asi vše. Ještě mám jedno aktuální dilema a to je, jestli se jít postavit ve čtvrtek do fronty na nový iphone 5...Tak uvidíme :) Budu referovat!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
30. 09. 2012 / 10.10 / Coe voe

A nezkončil..

28. 09. 2012 / 08.26 / o.

byl bych fakt moc nerad, kdyby takový optimistický, babí letní update skončil bez komentu...:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské