Žhlo to fest!

28. 07. 2013 / Filip Urban / akce
Žhlo to fest!

A je to pryč. V hlavě toho moc nezůstalo až na pár euforických zážitků (zdůrazňuji bez pomoci ostřejších drog). Počasí jakoby se chtělo předvést a ukázat nám jak umí fest žhnout. Mejdan se spustil už ve 12h, ale jak sme mohli předpokládat, lidé se začali trousit až v odpoledních hodinách. Prostě u nás lidi potřebují tmu, aby se mohli spontánně projevit. Jakože tančit ve 2 odpoledne? Nemyslitelné. Neva. Třeba další generace :) Tím, že se akce smrskla na jeden večer, muselo se začít hrát už brzo. Tak snad si lidi tu skvělou muziku užili i v sedě a při debatě nad pivem nebo brčkem.

Hudební dramaturgie se snažila být jiná, než je dnešní proud (vlastně ani nevím co se dnes poslouchá jiného než mainstream). Celé to zahájila dvojka Naabish & Mario Bush výborným hauzíčkem. Otěže převzali Nic Robertson s Pauserem. Kluci hráli hrozné rakety. Jen to ti lidi asi necítí. Po nich pak Luxus s Gydem. Deep house, lehký progresive. Opět bez tanečníků. Dostat dav na plac se povedlo až zkušenému harcovníkovi Don Juanovi. Zahrál všechny hity, co máme rádi a navrch pár nových kousků. Po něm sem se za ipad postavil já :) Výhodou té aplikace je, že si můžete hraný set rovnou uložit, takže pokud jste promeškali, nebo si to chcete celé poslechnout ještě jednou, tady je možnost.

Pak následoval imad a celé to uzavřel wiit. Lidi z parketu už neodešli. Buď to bylo mírou thc a alkoholu v krvi, nebo je to vážně bavilo. Spoléhám na tu druhou variantu :)

Ale o hudbu tu jde až na druhém místě. Sám sem moc nevěděl, kolik známých, ale i nezainteresovaných lidí bude ochotných se zvednout a dojet někam na akci. Všichni jsou těch FB událostí přežraní. Mnozí na to ani neklikají. Lokální mladí zevli nemají peníze, nebo netuší nebo se radši nudí. Nevím. Sešlo se nás kolem 140 platících. Areál by ještě 100 lidí snesl, ale o to ani nejde. Šlo o atmošku, která se nám tam povedla vytvořit a můžu troufale říct, že sme si to užili od začátku do konce, včetně nedělního máslingu na bazénu v Hulíně.

Děkuju všem za pomoc, za promo, za to, že jste se vyhecovali a dojeli někam do Hulína. Respekt všem maminkám, že to celé absolvovaly s jedním nebo dvěma potomky. Bod a potlesk tatínkům za fungování. Všem vystupujícím za snahu udělat si to pěkné, obsluze občerstvení za úsměv a vstřícnost a všem návštěvníkům ať už letitým yp matadorům nebo i yp nováčkům, že dorazili, dali tomu šanci že se povedlo udělat výbornou atmošku, přesně takovou, jakou sem si představoval. Mám vás rád děcka :) YP KOMUNA ŽIJE! V komentářích uvítám vaše tipy, rady, postřehy.

Fotoreport zde!, nebo kliknutím na fotku vlevo.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 08. 2013 / 03.27 / Granko

palec nahoru za produkci

29. 07. 2013 / 16.10 / Lukin R.

Trochu off-topic ad triko TGIF: {odkaz}

29. 07. 2013 / 15.27 / Radniční sklípek

Super akce, děkujeme za pozvání! Dejte nám prosím vědět, jak jste byli spokojeni s naším občerstvením a co bychom měli příště vylepšit! Díky Filip

29. 07. 2013 / 11.31 / [ K! ]

Areál celkem super, lidi úplně super, počasí se příště snad poladí a třeba pak bude parket plnej hned. Akorát si musím vzpomenout a vzít repelent a taky se dvakrát podívat, kdy ten vlak jede, abych úderem poledne vstupoval do areálu. Cestu už nezapomenu a myslím, že dojde i na noční koupání...

29. 07. 2013 / 05.58 / o.

abych se mohl přes den spontánně projevit, potřeboval bych tak o dvacet stupňů míň. ale jak už jsem psal dřív jinde, bylo to super, děcka!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské