Žhlo to fest i letos!

04. 08. 2014 / Filip Urban / akce

Ok. Zpátky v realitě. Tak zkusím pár řádků. Už podruhé sme si uspořádali takový malý festiválek. I letos to žhlo fest a počásko prostě vyšlo na jedničku. Ve své džískové vestičce sem strávil celý den a ani v 6 ráno sem nepociťoval chlad :) Taková ta teplá letní noc, kdy je povoleno všechno :)

Kdybych měl nějak subjektivně zhodnotit, tak vlastně nadšení. Se vším. Akce se zaplatila ze vstupného. Přišlo asi o 30 lidí více než loni, takže progress :) Nikomu se ni neztratilo, nerozbilo, nepokazilo. Přijeli skalní primitivové jako vždy. Rodinky s dětma. Alespoň se zastavit na odpoledne a podpořit. Super. Cením si toho moc. Fakt. Djs dostali pivo a párek a trígo a zahráli jak nejlíp uměli a mohli. Lidi pili jak urvaní, kecalo se na všech frontách ve všech možných uskupení. Lidi se poznávali, popíjeli, bavili se. Do toho moc příjemná muzika od začátku do konce.

Samozřejmě se našly dotazy typu: "nešla by pustit jenom jedna písnička tady z mobilu" nebo "budou dramíky?" Ale to už k tomu patří. Stačilo vysvětlit co je to za akci a o co nám jde a všichni pochopili a akceptovali.

Pomocí FB kampaně se nám dokonce povedlo nalákat jeden stůl asi 16ti letých slečen :) FB je mocný. Nevím ale, co z toho holky měly, ale snad se jim tam líbilo :)

Bary fungovaly na jedničku, jídlo, pivo, zmrzka. Aparát hrál skvěle, technické zázemí super. Stage už vypadala vizuálně hezky, ale do příštího roku ještě zapracujem. Mejdan se protáhl až do ranních hodin a ve finále posloužilo i Martinovo Volvo jako afterparty stage pro pár posledních neúnavných :)

Jediný drobný fail z mé strany bylo neohlášení akce na radnici. Loni jsem to zvládl, letos sem to nějak nestihl. To znamenalo návštěvu policie asi v 11 večer. Museli sme stáhnout basy, takže zvuk už pak nebyl tak hutnej jak by měl být, ale lepší míň basů než konec mejdanu. Podruhé už naštěstí nepřijeli a tak si zahráli všichni učinkující jak měli.

Za sebe ještě jeden postřeh. Snaha zorganizovat pro lidi odpolední mejdan tu ještě nemá tradici. Je to zvláštní fenomén, ale lidi se asi prostě stydí za světla a tak spontánní taneční mejdany během dne budeme znát asi stále jen z youtube. Třeba příští generace :)

Anyway. Párty hard. Moc chci poděkovat všem, co se nějak na zorganizování podíleli, nebo nám s tím nějak pomohli. Vyjmenovávat nebudu, protože bych stopro na někoho zapoměl. Já si můžu organizovat co chci, ale bez vás by to prostě nešlo. Děkuju moc a jsem rád, že se ještě umíte vyhecovat a udělat si krásnej letní mejdan. Žhnetofest děcka!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
13. 08. 2014 / 17.44 / Jakub Krsička

Asi hodku jsem zaspal ale vidím že to bylo husté ve všech hodinách..přístě nesmím propást ani vteřinku... bylo to moc mazané a všichni jste jeli parádní bomby!!! :)

10. 08. 2014 / 22.54 / o.

Boží to bylo! Nechápu jak jsem mohl přijít tak brzo a odejít tak pozdě. Nebo naopak. Asi. Myslim:).


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské