Žhlo to zase fest

03. 08. 2015 / Filip Urban / akce

Ano. Zase to žhlo fest, už po třetí a já musím tam nahoru vyslat děkovný pozdrav! Počasí bylo skvělé. Jak to letos probíhalo? Jako na drátkách. V sobotu v 10 dopoledne jsme dojeli do areálu, kde už se stavěla stage. Musím říct, že Luxus, který nám ji každoročně poskytuje má rok od roku lepší vybavení a letos už celá scéna vypadala moc hezky. Všichni vystupující si pochvalovali i skvělý zvuk. Tak to má být!

Dokonce přišlo i rekordně lidí. Celých 210 platících, což je krása. Akce se tak zaplatila. Drželi jsme se loňského modelu. Spolupráce s Piano barem, Radničním sklípkem a pivovarem Maxmilian. Co jsme nevychytali, byla dobrá kávička a lepší víno by holky taky ocenily, ale zapracujem pro příští rok.

Line-up učinkujících byl pěkně nabitý. Vystřídalo se nás tam snad 9 djů. Každý předvedl to nejlépeší v hodině a půl. Muzika byla skvělá, různorodá a zábavná. Odpoledne to vypadalo jako na dětském hřišti. V jednu chvíli tam snad bylo i víc dětí, než dospělích. Ale tak to je a je to tak správně :) Večer se vyčerpané děti odvezly domů a rodičové se vrátily na mejdan. Hopsalo se až do 4 do rána.

Já tam zase lítal jako hadr na holi, takže sem si se spoustou lidí ani nestihl nic říct, což mě mrzí. Na druhou stranu jsem rád, že došlo tolik lidí a že se tak všichni zabavili i mezi sebou. Z původně rodinného mejdánku se stává pravidlená hudební událost léta (alespoň v Hulíně :).

Abych jen nechválil, stala se i mrzutá věc, která mi zase ukázala že rómská menšina je prostě pakáž z větší části. Došla holka, že jestli jsme nenašli její ztracené věci. Mobil a tašku. Já ještě rozbitý z kalby jsem ji ukázal nalezené věci ona přikývla, že to je její a s bandičkou zmizela. Za dvě hodinky na to napsala pravá majitelka, jestli sme ty věci nenašli. No připadal jsem si jako blbec. To je tak, když věříte lidem a nejste neustále ostražití. Takhle si kurvit karmu pro starej mobil a cizí doklady...to nechápu.

Anyway! Přes rok zase nasbíráme síly a už teď si kroužkujte žhnetofest 2016 na přelomu července a srpna. Jo a mrkněte na přiložené video :)



Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
17. 08. 2015 / 08.36 / o.

Vklidu, eště abys nelítal, s takovó džiskó se mosíš všude ukázat!:)

14. 08. 2015 / 20.14 / Filip Urban

O: rád sem tě Ondro viděl. Kua stihli sme si něco povykládat? Já tam zas lítal jak blbec :( snad bude brzo jiná příležitost to probrat u brčka :)

14. 08. 2015 / 20.12 / Filip Urban

Ilab: tak určitě :)

05. 08. 2015 / 09.00 / ilab

zes nekomu vydal cizi věci je imho tvoje chyba

05. 08. 2015 / 08.52 / o.

Děcka, bylo to (zas) boží! Na můj vkus sice byla hudební produkce trošku přímočařejší, ale to neřeším, neb atmoš to vynahradil:).
Pod čarou na třetí odstavec útočící gremrnác "nejlépeší" ještě bere, ale "dospělÍch" a "rodičové se vrátilY" už moc né;).
Za rok čauneasi!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské