Aktuálně

15. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Dnes jedu domů. Kam? No do Kroměříže přece. V tomhle městě sem se narodil, mám ho rád a cítím se tam při občasných víkendových návštěvách dobře. Bohužel ale nejsem tam nikdo. Proč? Tak hlavním důvodem je typ mého vozu. Pokud totiž chcete v Kroměříži něco znamenat, musíte jezdit v "bávu". Je celkem jedno jak starém a v jakém modelu, důležitý je především znak na přídi. Dlouho mě to trápilo. Snažil sem se v Kroměříži prosadit i bez vlasnictví vozu této značky, leč marně. Svěřil sem se nedávno svému šéfovi se svým problémem a ten mi vyšel dnes nečekaně vstříct. Pořídil mi originální znak BMW a nalepil mi ho na kufr mé borůvky. Dnes tak můžu vjet do své rodné vísky s pocitem, že do ni patřím a že jsem NĚKDO. Mám totiž (byť na oko) BMW! Díky šéfe!omluvte kvalitu fotky, je to z mobilu ale ta radost je myslím patrná


Aktuálně

13. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

V mém životě se teď neděje nic, co by stálo za pár řádků do updatu, takže dneska jen jeden odkaz do vašich bookmarků. Kvalitních desktopů není nikdy dost. Navíc jeden monitor už mají snad jen největší zoufalci :) Proto sem pátral po webech, které nabízí wallpapery na dva a více monitorů a našel sem jednu moc pěknou stránku. Tady byste si myslím mohli vybrat. MANDOLUX dostává bod a potlesk!


Aktuálně

10. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Další víkend za náma. Musím říct, že sem ho strávil moc příjemně. V pátek to byla akce v Kudlovksé dolině. Moc příjemné místo na pařbu. Byla fajn muzika, výborný čaj v Kaďově čajovně a vojenský stan, ve kterém probíhala projekce přírodopisných dokumentů střídaná snímky s konspiračními teoriemi povětšinou o tom, že tady tomu šéfují ne Bush a Putin ale Kerg a Kodos...

Vtipné bylo setkáním s Lizim, kterého sem zval na narozeniny. Spletl se o týden a dojel s lahvinkou až teď. Navíc sem nemohl pít, bo sem tu ožraleckou bandu vezl domů, ale i tak to bylo fajn. Finální tančeníčko před autem na kopci u Těšnovic bylo jen završením zábavného večírku. Na tom se ještě domluvila sobotní tůra v délce 3 km na rozhlednu Brdo. Jak se domluvilo, tak se i stalo. Počásko se moc netvářilo ale nakonec se zadařilo is hezkým rozhledem po okolní placce. Neděle pak másling v Roštíně na koupališti. Jestli hledáte příjemné koupání bez lidí s pravda trošku ostřejší vodou co se teploty týče, vydejte se do Roštína! Doporučuju

Jo a za zmínku ještě určitě stojí páteční zahájení Olympijských her v Pekingu. Ehm...až do pátku sem nevěděl, že Peking je Beijing :) Ostuda! Co říct k zahájení? No bylo to čínsky monstrozní, technicky dokonalé. Finální běh nosiče ohně zavěšeného na popruzích a běžícího po plazma obrazovkách na vrcholu ptačího hnízda byl mazec. Co mě ještě bavilo byli všudypřítomní regulátoři, kteří organizovali davy sportovců, jistili olympijské pochodně a vůbec se tam všude tak nešikovně motali, že se jich nedalo nevšimnout. Finální ohňostroje už byly jen třešničkou na dortu vizuální show u které sem si několikrát v duchu řekl: "no ty kráááso!".

Tak to by bylo k víkendu. Po delší době sem nahodil i víkend v obrazech, pro lepší představu nezasvěcených a jako malou vzpomínku pro zůčastněné :)


Aktuálně

08. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Pátek! Thx god! Chtělo by se zvolat! S tím souvisí i plán na víkend žeano. Nastartuju borůvku a valíme do Km city a večer na tenhle mejdan na Kudlovskou dolinu. Ještě musíme najít obětního beránka, který nebude pít a odšoféruje to nazpět.

Krom této akce nemám nic v plánu. Uvědomil sem si s hrůzou, že jsme letos ještě nesmočil své tělo v nějakém venkovním bazéně, tak bych to rád napravil, ale s tímhle avízovaným počáskem to asi neklapne. Tak hezkej víkend los primitivos!


Aktuálně

07. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Doufám, že v tomhle vedru nesedíte za kompem (jako já). Okurky narůstají do extrémních rozměrů, zítra začíná olympiáda a mě asi nikdy nepřestane rozesmívat tenhle animovanej gif :)Aktuálně

05. 08. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Jak je to? Le Roi Est Mort, Vive le Roi! Kotrmelce zdechli aby na jejich prachu mohl vzniknout (vizuálně dost podobný) nový web dvou holohlavých intelektuálů Pecy a Heba - STUDIO APARÁT. Zase mám co číst a čím se bavit. Kluci mají nemalý cíl - překonat můj počet přístupů. Je to běh na dlouhou trať, ale tak třeba se jim to povede. Budeme jim držet palce a kdo máte rádi jejich humor - bookujte. Nebudete litovat.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské