Aktuálně

14. 04. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Vžuuuuum (pro Pecu :) Tož sme byli v té Praze mrknót. Azyl sme našli opět u Smileyho za což mu patří neskonalý dík a jeho mamince opět pochvala za skvělou bábovku. Už je to taková hezká tradice, jak majó dojet z Moravy, bude bábovka :) No co se týká kultury, tak sme sfoukli výstavu fotografa Gregory Crewdsona. Velkoformátové snímky, které budí respekt ani ne tak svým obsahem jak technikou spracování. Mazec prostě! Tak nasvícené a ostré velkoformáty sem ještě nikdy neviděl. Atmosféra amerických předměstí ve stylu Lynche. Temné výjevy zadumaných zaseknutých lidí. Za mě dobré a doporučuju k návštěvě. Druhá výstava byla Design match a konfrontace vydesignovaných kousků pro běžné žití od designérů z Čech, Slovenska, Rakouska a Maďarska. Za kabelky Sk reprezentoval Rafo z Popularu. Smekám! No krom výstav jsme si dali lehký city losting a taky pár dobrých restauraček a funkcionalistickou kavárničku kousek od Letenského náměstí na doporučení Smileyho.

Večer pak lehký meeting z klukama z ministerstva Pecou a Simírem (Hebem) Zastavila se i Madlen (MDFK) a už nakalené došel i Marty ve svém kalícím žlutém tričku Zlín :) Super to bylo. Potřeboval sem si oddáchnout trošku. Tohle vše pak ve víkendu v obrazech zde Lehká popiska. Ta největší fotka je z páteční Nugget oslavy Odonových 40tin. Košák mu nechal (jak se patří) upéct dort. Jeho požadavek cukrářky překvapil. Měly vyplodit dort, co nejvíce podobný hovnu :) Myslím že se to celkem povedlo :))) A byl vynikající! Snímek vpravo nahoře je Smileyho nový byteček. Všichni mladí progresivní se dnes stěhují do podkroví a vybavují si byty Ikeou :) Fotka pod ní je opět Smiley na Sputniku ve Stromovce no a poslední dva snímky jsou právě madlen s martym a hoši z ministerstva :) Rád sem vás všechny viděl! 10. 5. na Flédičce!


Film

11. 04. 2008 / Filip Urban / film

Jestli dnes máte v plánu zůstat doma a čučet na bednu tak si nenechte ujít první díl první série ze seriálu IT CROWD (Ajťáci) dnes na ČT2 ve 23:10. Pokud už ste teda dávno předtím nesjeli série na kompech (jako správní ajťáci :). It crowd je jeden z mých nejoblíbenějších TV seriálu hned po futuramě. Tyhle dva magory za kompama a sympatickou slečnu si zamilujete. To vám garantuju! ČT dostává bod a potlesk!


Aktuálně

10. 04. 2008 / Filip Urban / aktuálně

!!! UPDATE - 20:00 ve Fraktále !!! Mobil na mě máte, tož kdo bude chtít, tak se ozvěte.

O víkendu s Nitkou vyrazíme do Práglu omrknout nějaký výstavy a tak. Dorazíme v sobotu a zdržíme se u Smileyho do neděle a v sedm musím být v Brně bo Counterstrike :) Takže co kdybychom zašli na píííívo Pražáci co? Viděl bych to v sobotu večer někde. Otázka kde. Nějaký tip, nebo případná účast do komentářů prosím. PS: Ti dva plešatí z teho ministerstva (bývalé kotrmelce) by se taky mohli přidat ni?


Gamesky

08. 04. 2008 / Filip Urban / gamesky

To sem si měl zase co koupit. Gyd s Shylockem mě vyhecovali, ať si koupím originálnku Battlefieldu 2, že teď hrají mód Project Reality a prej je to maso! Oka. Při nákupu v Tescu sem šáhl pro jeden kousek do regálu. Za cca 500 se to dá. Doma nainstaloval Battlefied, stáhl ten mod (je free) a vyzkoušel. První pocity byly dost rozpolcené. Obrovské mapy, Komplikované řešení, špatná orientace. Nevíte kdo je nepřítel, hodinu jedete někam v autě aby pak přilítla kulka odněkud a vy ste mrtvej. Pak čekáte s černou obrazovkou, abyste se zase objevil na začátku mapy a hurá pěšky do boje. No pakárna.


Hra začala být zábavná až ve chvíli, kdy se připojí víc kumpánů. Založíte si jednotku. Okamžitě vidíte své kámoše na mapě a hra začíná být zábavná. Gyd - rozený velitel pro nás vymýšlí úkoly, zakládá rallypointy (místa kde se rodíte, abyste zase rok neutíkali přes celou mapu) a řeší strategii týmu. Přijít o život se tu dá velice rychle, proto tu musíte dvakrát miřit a pak střílet. Sám nic nezmůžete a dobívání ztracených pozic bez podpory dalších lidí v tanku nebo v helikoptéře je nemožné. Celé mapě ještě šéfuje jakýsi leader, který posílá jednotky na místa bojů. Takže vy ste vlastně jen soldier v boji a bez koordinace a strategie nezmůžete nic. Chvíle nudného pocházení pak nahrazují hromadné útoky pěchoty a tanků na vesnici. Hlášení nepřátelských pozic, plazení se v trávě kolem nepřátelského tanku nebo spolupráce tří kámošů v jednom tanku. Jeden řídí, druhej ovládá dělo a třetí kulomet.

Grafika hry je slušná a rozběhnete ji i na slabších kompech. Jedna mapa se hraje klidně 3 hodiny a čas tu letí tak rychle (o tom by něco mohla říct Nitka :) No zkrátka do tohohle časového pressu ve kterém sem (práce, diplomka, yp fashion atd) mi přibyla ještě tahle gameska. A co je nejhorší - poseldní dvě noci se mi zdálo jak jezdím po krajně náklaďákem a spotuju nepřátelské pozice. Uff!

Btw: nepřidá se někdo do krajně primitivní jednotky?


Aktuálně

05. 04. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Sobota večer. Sedím doma a odpočívám po včerejší house party, kterou zorganizoval Zoom s Eliškou. Večer se nesl ve znamení havana rumu a karaoke bez karaoke. Nečekaně se sešlo dost kumpánů a večírek nabral fajn obrátky. Vrchol večera byla Helmova informace o brzském vstupu do módu: Tatínek :) Vůbec, jak sem to tak poslouchal, všichni kolem buď kupují pozemky nebo vyřizují stavební povolení, nebo jsou těhotní nebo rodí, ale to už je ohraná písnička. Jen mě šokoval ten Helm no...to už je hodně blízko :) Asi to tak má být no. Jinak děkuju hostitelům za super večůrek. Tyhle domovní párty mě baví. Nerozptyluje vás okolí plné neznámých lidí a taky si toho máte víc co říct, protože se už nevidíte tak často. Jdu na kutě. Hezkou neděli.


Ze života studenta

03. 04. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Mnooh tak sedím tady na Božně uprostřed hromady odpadků a mezi spícíma troskama, kteří se jak vidím ani nevyzuly :) V každém případě musím udělit chlapcům z Boženy bod a potlesk. V některých chvílích sem si připadal jako někde v klubu. Hromada proudících neznámých lidí. Nadšení mladí tanečnci (na dance battle se nikdo nenechl vyzvat) jahody, kila mas, a veškerý alkohol jaký si dokážete představit. Vypadá to na slušný bolehlav a vyuzené hadry, ale stálo to za to! Pekelná akcička. Myslím že sme dali vzniknout hezké tradici alespoň do doby než barák bude srovnán ze zemí.

Jediná černá kaňka včerejšího dne tak byla vykradená borůvka v Brně. Nějakej zmrd mi rozbil zadní o kýnko a vybrakoval rádio se zesákem. Suboofer (spelling?) naštěstí nemohl vythnout. Největší hloupost pak byla volat policisty a 2 hodinový zádrb s vyřizováním papíru, který si teď můžu maximálně pověsit na zeď. To by se v Kromclu nestalo :)

A kdo ukradl Tomovi drtičku (zelenou), ať se přizná a vrátí ji!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské