Aktuálně

24. 02. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Sakriš. Nějakou dobu sem se pořádně nedostal k inetu a když dostal, nebyl zase čas psát nějaký update. Tak jen aby ste byli v obraze o mém cestování brno, zlin, kroměříž :)

Pomalu se v Brně stěhuju z jednoho bytu do druhého. V pátek sme popřeváželi takový ty drobnější věci do nového bytečku a teď v týdnu se vrhnu na postel, stůl a knihovničku. Nový byt se nám líbí. je to zase o krok vyšší životní standart. Luxusní lokalita pár metrů od centra. Novostavba. Je to malinké, ale má to dvě místnosti a co hlavně - terásku. Jednak tam snad půjde zavěsit houpací síť co mi od mého návratu z Brazílie leží pod postelí a taky se tam bude dát snídat, pracovat, přemýšlet, pozorovat a grilovat.

Další výhodou bytu je jakási mísnost na chodbě určená pro harampádí, které nechcete mít v bytě. Využiju ji na provizorní yp sklad a celou yp fashion si tak převezu do Brna. Bude to znamenat míň pendlování mezi Km - Brnem a hlavně si od toho slibuju víc času, aktuálně třeba na diplomku, se kterou bych měl už ALE FAKT ZAČÍT!

No krom stěhování sme taky stihli v sobotu párty v Km na sladech. Eliška od Zooma se dobrovolně přestěhovala z Prahy do Kroměříže a místo nadávání na to, jak se tu nic neděje, tu sama organizuje večírky. Za mě si zaslouží bod a potlesk! Na sobotu pozvala Dje až z Prahy :) a ti nám zahráli spolu s gydem na sladech. Dobré to bylo. Muzika fajn, jen těch lidí kdyby tak bylo víc no :( Ale to je úděl Moravy. Aktuálně tu frčí DnB a na nic jiného lidi nedojdou. Ale mě se to líbilo. Bandička těch nejbližších, cuba libre a špekiáda se postarala o hromadu vtipných situací a ranní bolehlav. Foťák sem bohužel nechal v Brně takže tahle akce zůstane jen v mých vzpomínkách, tedy alespoň po nějaký čas :)

Nejvtipnější byl pak gyd, který mi volal dnes v 11 hodin dopoledne, že si mám vzít brusle a dojít na dvě odpoledne na Slovan, že budeme ještě s Shylockem jezdit po rozoraném staveništi. Z hecu sem šel Gyda ve 14h vyzvednout. Zvonil sem několik minut ale ani záclona se nehla :)

Tak to jsou útržkovitě mé poslední dny. Krom toho je tu hromada práce a lepení nashromážděných restů, keré nikdy snad neskončí. Od půlky týdne už snad budu na novém sedět na pevné lajně a vše by se mělo vrátit do zaběhlých inetových kolejí. Stay tuned!


Aktuálně

20. 02. 2008 / Filip Urban / aktuálně

A ještě tu mám jednu, řekl bych lákavou a fér nabídku práce. Asi víte, že makám s klukama v Nuggetu. Práce je to fajná, lidi kolem výborní a nadšení do toho dělat věci na max. To se musí někde odrazit (40 - 50 minimálně :) a Nugget slušně expanduje i do světa. Proto potřebujem nabrat nové síly, aby nám tu s tím pomohli posunout to ještě dál a výš :) Proto tu mám oficiální nabídku práce:SENIOR FASHION DESIGNER / VEDOUCÍ NÁVRHÁŘ

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání v textilním oboru, nejlépe se zaměřením Návrhář / Výtvarník
- Pokročilá znalost AJ (znalost odborné terminologie vítána)
- Rutinní znalost práce s PC (Illustrator, Excel)
- Organizační a komunikační schopnosti
- Minimálně 2 roky praxe v textilním oboru
- Znalost konstrukce střihů
- Všeobecný přehled o výrobních postupech, technologiích a textilních materiálech
- Blízký vztah ke SNB, SK8 a sportovnímu obleční
- Flexibilita, pečlivost a kreativita
- Vysoké pracovní nasazení

Pracovní náplň:

- Spolupráce na tvorbě kolekcí NUGGET v součinnosti se současným kolektivem
- Koordinace a kontrola vzorování i výroby, včetně komunikace s dodavateli (v AJ)
- Práce na produktových a barevných konceptech kolekcí
- Kompletace modelové a střihové dokumentace
- Kontrola zpracování vzorků a jejich testování
- Řešení technologických problémů

Nabízíme:

- Práce na HPP v Brně
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody
- Zajímavá práce v progresivní firmě
- Nástup možný ihned

Nabídky se strukturovaným životopisem, případně ukázkou svých prací, zasílejte na e-mail: nugget@nugget.cz


Akce

18. 02. 2008 / Filip Urban / akce

Mám tady avízo na připravovanou sobotní akci, kterou sem se rozhodl podpořit yp sponzoringem a patrně se tam pojedu i podívat. Více info z jejich tiskovky:

Dne 23. února se v nově vybudovaném snowparku ve skiparku Osvětimany v Chřibech pojede 1. ročník snowboardových a freeski závodů "LIVE FREESTYLE CONTEST". Snowpark bude obsahovat 7 jibů a big air s plošinou okolo deseti metrů. Závod se pojede hodně pohodovým stylem Trick4gift/cash, takže cena bude pro každého;-) Plus bonus navíc: rideři si sami mezi sebou zvolí největšího zabijáka, killera a hrotiče, který dostane prkno nebo lyže, podle toho, co sám drtí!!Bacha ale na věc!!! Z důvodu kvality contestu pro jezdce jsme se rozhodli omezit jejich počet na 25 pro snb a na 25 pro freeski. V případě špatných sněhových podmínek proběhne pouze jib session. Za zmínku určitě stojí i prizemoney 10 000 a ceny, které budou v hodnotě 80 000 Kč!

Startovné je 200 Kč, v čemž jsou permice, křídla i nějaká ta bašta a vlez na afterparty, která se koná v uherskohradišťském klubu Mír. Tam bude promítačka videí, soutěž a pořádná kalba až do brzkého rána;-) Ubytko pro riders je domluveno za 250 korun na noc asi tři minutky chůze od samotného klubu.


Ze života studenta

16. 02. 2008 / Filip Urban / ze života studenta

Tak mě ta škola začíná pěkně stresovat. V Lublani bylo hej, nicméně sem si nedovezl dostatečný počet kreditů a tak to teď honím 5 minut po dvanácté, protože už začal letní semestr a tak si žádám o vyjímky, obíhám profesory s žádostma a hrbím hřbet v každém kabitenu. Navíc teď si čtu email že test, který sem ve čtvrtek psal, sem nedal. V době, kdy ostatní vyšívají na diplomkách a chodí konzultovat teoretickou práci na půl napsanou s profesory, já nemám ani čárku, ani minutu v hlavě, kdy bych o tom byť jen mohl začít přemýšlet a hlavně nedostatek posraných kreditů, které když neposbírám jako sonic the hedgehog, tak je game over a try again next year! V čase, kdy hodlám slavit třicátiny, mě ta škola začíná házet klacky pod nohy a já lapám po dechu z posledního. Už mě to neba. Už chci mít hypotéku, děcko na krku a makat od osmi do pěti. Tohle mě vyčerpává....


Aktuálně

13. 02. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Pokud se někdo z vás bude v těchto dnech pohybovat po Ruzyni, konkrétně v odletové hale Terminalu 2, zvedněte hlavu. Odedneška tam probíhá výstava našich školních plakátů na téma evropské identita. Někde by tam měl vlát i můj plagoš o rozměrech 2,8 x 4 metry. Nikam letecky se nechystám, takže si tu parádu asi nechám ujít ale jak říkám, pokud se tam budete pohybovat, pár vtipných kousků by vám tam mohlo zpříjemnit čekání


Muzika

11. 02. 2008 / Filip Urban / muzika

S novým týdnem, nová deska k tanci a poslechu, spíše k poslechu je tu nový DJ Cam.
Artist: Dj Cam
Title: Lost and Found
Released: Jan. 2008
Format: Unmixed Audio CD, 192 kbps / 44,1kHz
Label: Inflamable Records
Genre: Trip Hop, Future Jazz, Nu Soul

Test it!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské