Aktuálně

25. 04. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Tak bandičko! Dlouho sme si nazasoutěžili co? A mám tu jeden nápad. Už je to nějakej ten pátek kdy sme se o tom s gydem bavili. Možná ste si všimli, že mezi náma chodí taková specifická sorta týpků. Co je pro ně charakteristické je jejich "účes". Pracovně sem si takové typany pojmenoval jako Miloše. A jak se takový Miloš pozná? Většinou je to fotřík v letech od 30 do 50. Kdysi v mládí asi rocker a to mu zůstalo. Snaha o pěstěné páčo v zádu, ostříhaná ofina aby mu to nelezlo do očí, popřípadě vyladěno na prdelku a co hlavně! precizně sestříhané kotlety. Klasickým představitelem takového stylu byl nedávno Jarda Jágr, ale už mu asi někdo poradil aby navštívil vizážistu.Já se snažím tyhle lidi natajňačku fotit. A říkal sem si že by to nebyl špatnej fór, kdybyste se přidali. Každej dnes máme na mobilu foťák a stačí si jen všímat a byt rychlý :) Rozjíždím proto soutěž ULOV MILOŠA. Své fotografie posílejte na efa(at)centrum.cz. Já je tam budu kolektovat a postupně vystavovat v jedné z galerii na yp. Až se jich pár nasbírá, vyhlásíme hlasování o nejlepší kousek a vítěz dostane nějaký ten YP hadřík. Tak co jdete do toho? :) Na úvod nahazuju zatím své dva úlovky! Takže mobil do kapsy a oči na šťopkách :)


Ze života studenta

24. 04. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Já nehraju :( Dneska v noci sem měl odjet až do neděle na poznávací výlet do Berlína. Školní akce, vybavenej bus, spání v F1 to vše za 1200,- Ještě včera sem si schválně kupoval 8gb compact flashku do foťáku abych nemusel řešit nedostatek místa.

Jenže ouha! Na svačinu do práce sem si koupil salát. Feferonkovej se sýrem. Včera večer sem se proklínal, upoutanej na toaletní mísu. V noci blouznění, bolest celýho těla, přes den teplota a agonie. Prostě je mi na umřítí, takže místo poznávání krás Berlína ležím v posteli a potím se :(

Naštěstí se tu o mě stará jedna sestřička, takže se mám jako v bavlnce ale ten trip mě mrzí. Tak užívejte spolužáci...

Jo a ještě jedna novinka. Pořídili sme si po třičtvrtě roku ledničku. Skvělá věc vám povím. Máslo drží tvar, voda je krásně vychlazená a hlavně ta potvora ani moc nehučí což v tom našem 1+nic k nezaplacení.

A teď mě omluvte, jdu otestovat konzistenci stolice...


Aktuálně

23. 04. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Prosím o chvilku pozornosti. S gydem plánujem v dohledné době spustit opět YP FORUM. Už tu byl před lety nějaký pokus. Forum fungovalo až do útoku jakéhosi tureckého hackera :) Pak to zdechlo a byla to škoda bo dnes sme mohli konkurovat NYXu :) Nicméně nové yp forum vstane z mrtvých! Krom nepřebereného množství diskuzí bude YP FORUM obsahovat i možnost galerie a vlastního blogu.

To znamená, že každý tady zaregistrovaný yp member bude mít možnost vlastnit svůj diskuzní klub, svou galerii s určeným prostorem na vlastní prezentaci a v neposlední řadě možnost vést si svůj primitivní blog.

Vzhledem k tomu, že Safik je zadřený víc než dost, jdeme do nákupu hotového, funkčního a osvědčeného fora. Bude to stát sice nějaký peníz, ale myslím že lehčí investice do komuny se vyplatí :) Když už tu máme těch 900 zaregistovaných primitivů, proč vám nedat větší prostor na seberealizaci. Proto sem vás chtě poprosit, abyste se vyjádřili k tomu jestli je to cipina, nebo to podporujete, případně navrhnete věci, které by forum mělo obsahovat, inspirace, nápady, názory jsou vítány.


Aktuálně

23. 04. 2007 / Filip Urban / aktuálně

"Prosímtě kde to přesně je?"
"49°13'15.81"N,17°39'55.61"E"
"Aha...tak doufám že trefím."


Aktuálně

22. 04. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Vžžžžžžžžum. A je po víkendu. Strávil sem ho v Kroměříži. V pátek ona akce na sladech s Ladidou. Zprvu to vypadalo, že nikdo nedorazí, nakonec se podnik slušně zaplnil. Já měl tu smůlu, že sem promítal na hlavní stage kde hrála celou dobu šílená hudba. Zprvu to bylo fajn ale pak jeden z Djs nasadil k běhu a všichni po něm ho následovali. To už mi z toho šla hlava kolem. Šel sem omrknout DnB stage. Sál narvaný lidma. Ale fakt mladýma nadšeně dupajícíma do lamavých beatů a já se přistihl při tom, že mi to už vlastně nic neříká, neoslovuje. Rozhodně ne natolik že bych se měl spojit s davem a dvě, tři hodinky se ulítnout :)

No abych se tu zbytečně nerozepisoval, dostalo se i na Ladidu. Trošku mě vysvobodil její manager, který mi vrazil dvdčko a řekl - pusť to :) Já tak mohl sbalit komp a jít doprdele. Ještě na druhý den mi hučelo v hlavě a obraz se mi převáděl na rozlišení 320x240 :) Vůbec celý tady ten styl progressive a techno mám pocit že už nějaký ten pátek skomírá. Patrně bychom jinak Ladidu na sladech nenašli :) A taky se mi potvrdilo že Kromcl je konečná vymírajících trendů nejden v muzice. Co jinde bylo pohřbeno, u nás funguje. Ale zase nechci aby to vypadalo že to nějak haním nebo tak. Domluva byla fér. Prachy sem dostal takové, na jakých sem se domluvil. Nebyl žádný problém.

Jinak v sobotu focení se Zoomem a večer pak lehké posezení u Ema, vodní dýmka, rum, kulečník, automatovej shanghai (nedostali sme se ani přes první kolo, nechápu) a do postele. Balím komp a vyrážím zase nach Brno. Užijte si vpoklidu zbytek systémem uznaného volna. Vizuální část ve víkendu v obrazech :)


Akce

20. 04. 2007 / Filip Urban / akce

THX GOD its FRIDAY! A po radostném zvolání otázka co večer? A já říkám pozor! V Kroměříži se něco děje! No děje. Kluci ze SINTETIK.CZ (web jim ale jaksi nefunguje) dotáhly na Slady Ladidu - modelka za gramofony. Už tohle spojení má v sobě cosi podezřelého, ale tak uvidíme. Na vedlejší DNB stejdži bude hvězdou druhá slečna Katcha (Kua už je to taky hezkých pár let co sem na ni hopsal na Hradhauzu :) no a pak Zdenda a Ondra, vulgo Jesus DJs. Pro nezasvěcené HELM S GYDEM z ypmuzik.org :) A ještě použiju vtipnej gydův koment: "Za projektorem bude sedět vládce textilního impéria YP, pan Efa." :)))

Tak se přiďte podívat na nějaké ty tunely a psychadelické výlety. Plátno tam maj luxusní a když vás nebude bavit duc duc, na projekci si určo uletíte :) Jo a prosím vás, přiďte mě někdo vysvobodit se špeqem v ruce do té kukaně vzadu, kde se obvykle pouští cdčka. Budu tam sám a na suchu :P


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské