Aktuálně

18. 01. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Tradá! SMILEY jede dál! Potěšující zpráva. Zajímavý je, jak člověk sleduje život někoho pouze z updatů na jeho stránkách. Zanikne web, zanikne osobnost, jeden z miliardy příběhů. Během té doby co yp nějak funguje se družila celá řada blogerů. Pár z nich zmizely v dějinách internetu, někteří jedou dál, někdo klopítne, přestane, vypadne aby se pak zase s pompou vrátil :) Tohle by bylo taky slušný téma na nějakou sociologistickou analýzu :) Nicméně thx god! SMILEY´s BACK! Máme tě rádi!


Film

18. 01. 2007 / Filip Urban / film
Film

Včera ve Flédě promítali Nauku o snech. Ano.Další film Mišéla Gondryho. Nauka o snech je podivínským výletem do kolážové říše divů, která je vyrobena z papíru, celofánu a představ. Ty se pak potkávají v jeho snech, kdy často nevíte co je realita a co fikce. Je to romantický příběh o lásce smíchaný s úleťáckými Gondryho vizemi, fotogenickou Paříží, hezkými Francouzkami a  charismatickým Bernalem (mexická jízda, amores perros). Líbí se mi absence počítačových efektů. Celé je to takové přírodní, na první pohled amatérské, vtipné, veselé, fantastické, romantické. Dívka vedle vás na konci pravděpodobně uroní slzičku a cestou domů z kina se budete snažít udržet cukrovou vatu na nebi a doma si napustíte vanu plnou celofánových papírků z kokin....nebo kokyn? No matter. Až bude tenhle film ve vašem kině, udělejte si fajn večer...Chlapci dávají 8 hvězdiček z 10ti.

The science of sleep, Nauka o snech - Michel Gondry


Ze života studenta

16. 01. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Co mi každodenně zvedne náladu je na NYXU auditko "PANOPTIKUM: Zdrafííím VáS tLamičky Ehmky... WítáM VáS Tadííí ", které teda mimochodem založil gyd :) Lidi tam sází fotky a popisky k fotkám lidí, kteří se prezentují na webech jako líbím se ti atp. Člověk žasne na koho může narazit. Malá ukázka (vím! sem cinik):

Děvče se zeptalo, chlapce, jestli by s ni chtěl být navždy a on odpovědel ne
Potom se ho zeptala, jestli by plakal,kdyby odešla a on odpověděl ne
Řekla dost. Odešla pryč, slzy padaly dolů po jeji tváři a chlapec ji chytil za ruku a řekl...
"Nejsi pěkná, jsi krásná, nechci být stebou navždy, ja stebou potřebuju být..a neplakal bych, kdyby jsi odešla...zabil bych se

A tohle video jako bonus!


Aktuálně

16. 01. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Jsou špatné reklamy a jsou dobré reklamy. Poďme se podívat na ty loňské nejlepší! Playstation mě roztrhalo :))))


Aktuálně

14. 01. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Včera to byly 3 měsíce, co sme s Nudou svépomoci otevřeli krámek s hadrama v Kroměříži. Na den přesně 13.ledna sme měli nezvanou návštěvu. Ráno mi volá babička, co bydlí nahoře nad obchodem, že slyšela řinčení skla, na to volá strýc že máme rozbité dveře od obchodu. Ok. Hážu na sebe hadry a valím do shopu. Je to tak.
Nějakej zmrd vysklil skleněnou tabulku ve dveřích, tou se protáhnul dovnitř, rozmlátil kasu, z ní vybrakoval prachy, vybral si 2 yp čepice a jednu yp mikinu a odpojil notebook s tím že zmizí. Vyrušil ho patrně strýc, který našel rozbité dveře ale než se vrátil zpět od telefonu, zloděj byl fuč.

Naštěstí starý noťas plný Nudových fotek, faktur, účetnictví nakonec neodnesl. Takže se volala krimninálka, focení, sepsat protokol, zadrbaný půlden kvůli nějakému kreténovi. Už už to vypadalo, že v tomhle malém zaprděném městečku může fungovat shop s jinýma hadrama než od Vietnamců, nicméně kvůli někomu jsme zase zpátky na startu. Můžem spekulovat o nezamknutých předních dveřích od chodby, o nezaplém alarmu, o naší hlouposti nechat prachy přes noc v kase, o tom že kdyby strýc vlezl do shopu, týpka by tam patrně našel ale to je jenom kdyby...

Fakt je takový, že sem z toho všeho dost zpruzený a zase sem se utvrdil o realitě, v jaké žijem.


Aktuálně

12. 01. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Pátek! THX GOD! Dneska v hokně do pěti a pak nasednu do auta a vyrazím (se stále pokaženými dveřmi) do Km. A teď řeším dilema, bo v 2:15 a.m. v sobotu musím stát s prknem u nádru a vyrážím s jednou snoboarďačkou do Alp. Nějaká bandička olomoučáků objednala bus a jede se do Hochkaru. Hurá akce na jeden den. Ale tak aspoň něco, protože jak mi sníh dřív vadil, teď bych ho velice rád uvítal kua :/ Na místě je prej od 20 - 40cm a když tam zítra budu, teplota bude tak 4 stupně takže humus. Mokrej sníh a tak ale nedá se no. Větru, sněhu neporučíš.

V neděli pak musím nafotit dámský tríga (slečny se můžou těšit na BASKET) a nový pánský mikiny dijé dijé :) Omlouvám se za vzniklou rekklamní vsuvku, ale reklamě neporučíš.

No dost. Hezkej víkend všem, jdu to tady doklepnout.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské