Ze života studenta

11. 04. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Uff. Dějiny umění za mnou. 75% min to pass je sakra moc :( Vůbec to záčíná být slušná bitevní vřvava. Na jedné straně náš nepřítel - termíny, zápočty, seminárky, bakalářky, zkoušky, státnice. Na druhé straně my, zmatení studenti vybíhajcí ze zákopů coby pěšáci tlačeni zezadu termíny a nekompromisně se blížícími datumy odevzdání. Začínám kolem sebe počítat první oběti konfliktu. Pár už jich zařvalo, pár to koupilo ale ještě se plazí z posledních sil k nepřátelské liniii :) Mě to zatím jen škráblo, cáká ze mě krev, ztratil sem helmu, ale se zatnutými zuby se posunuju vpřed! Někdy klopýtnu, jindy se vyhnu jen tak tak letící kulce. Je to boj přátelé....ale mě nedostanou. Šmejdi! :)


Ze života studenta

10. 04. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Sapristy! O abstraktním expresionismu toho moc nevím, nicméně sem si luxusně vytunil win XP ala MAC OS tiger :) Ta spodní lištička s vyleštěnýma ikonkama mě prostě bere a tak sem zrušil hnusný taskbar a pořídil tenhle epesní. Hned se mi líp pracuje. No a natahuju budík bo ráno moudřejší večera. Do 10 a.m. ještě dost času. Takže dobrou a vyzkoušejte ten softík taky, jestli už vás nudí starej vzhled. Dá se to krásně ponastavovat a naskinovat. Na známém místě full verze :)


Aktuálně

09. 04. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Učení - mučení. Obvzlášť po včerejší mohutné pitce. Sakra! Hlava jako střep a cpěte do sebe kvanta těch jmen zase :( Musel bych se zavřít do prázdné místnosti o rozměru 5x5x5 metrů jenom s knížkou, kde by nebylo nic kromě světla a i to by mě rozptylovalo. Pomoct! Tohle je tortura. Ale už sem pevně rozhodlý, dnes ještě od sedmi CSKO (přísahám kamarádi, budu hrát 2 hodiny) a pak se do toho ponořím a zavěnuju tomu celé pondělí a to by v tom byl čert, abych to nenapsal. A ještě navíc, když je venku tak krááásně.

Víkend v obrazech číslo 90 zde. Mých 90 víkendů. Je to jako obrázková kronika, kterou si sám listuju. Někde se křením, jinde mi je do pláče. Jak už to tak bývá že. Hezkej zbytek neděle...


Aktuálně

07. 04. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Takhle pozdě při pátku (ano nikde nejsem, relaxuju u PC :) bych vás rád upozornil na nového primitiva, který se se svým blogem přidává do našeho YP COMMONWEALTHU. A není to nikdo jiný než náš oblíbený a všemi milovaný Karel alias SHYLOCK. S tímhle člověkem sem prožil dost na to abych si byl jistý, že co napíše, bude stát za to. Možná tak zbytečně upozorňuju na možnou konkurenci pro updatuchtivé primitives, ale shylockův web bude stát za to.

Tenhle vystudovaný učitel biologie a výtvarky je šťastným otcem dvou synů. Aktuálně nabourává systém, prací v armádě a zajít s ním na jedno je pro mě osobně malý svátek. Ikdyž Karle bacha! Pozoruju trošku že ta armáda tě pohlcuje. Udržuj zdravý odstup no a vy si dejte pár updatů, třeba vás to chytne. Mě to baví...mám pět dolů, tři v Ostravě, dva na Kladně...ehm. Sem se nechal trochu unést. Dobrou a Karle - GO ON!


Aktuálně

07. 04. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Když sme dneska u těch videjí, Tohle mě moc pobavilo. Asi jen pro okruh zasvěcených, ale krásný příklad toho kdy někdy méně je více :) A není to jenom problém Microsoftu ale spousty firem, které nás grafiky prudí zbytečnými informacemi, které to celé jen hyzdí. No škoda mluvit. Víte o čem mluvím. Dík Hanszovi za tip!


Aktuálně

07. 04. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Yeaah....the party´s goin´on! THX GOD ITS FRIDAY! Rychtá!! :))))


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské