Ze života studenta

20. 03. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Kdo má chuť tak se zítra přiďte mrknout na tvorbu audiovizuálů a animátorů z naší fakulty. Některé kousky jsou fakt povedené a stojí za omrknutí.


Aktuálně

20. 03. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Tý jo. To byl zase hektický týden. Stihl sem toho dost. I pár cest Zlín - Kroměříž - Zlín :) O lyžáku sem tu už psal. Z Budapeště vypichnu jen termální lázně. Pokud zavítáte do Magyáru potažmo hlavního města - určo navštivte lázně! Cena kol 3000 forintů (cca 350kč) Nepotřebujete ani pindičky, ani koupací čepici, ani ručník. Vše vám zapůjčí. Ikdyž plavky bych si asi vzal, protožě s tím hadrem látky přes šamšuláka chodili jenom místní štamgasti.

Doporčuju lázně Gellert. Secesní stavbička s přelomu 19/20 století. Nádherný interiér, kachličky, mozaiky, mátová sauna, masáže, prostě paráda. Na šachy se ale nedostalo, bo ty se hrají v jiných - venkovních a zahlídl sem pouze dva šachové stolky obsypané místními ale i bez šachů skvělý zážitek.

Do ČR sem se dostal až v neděli po půlnoci. Ten den sem už stihl jen slunečnou procházku po Kroměříži a dnes sem řešil návštěvu zámku se snahou získat nějaké informace pro mou bakalářku, na které sem ještě neudělal zhola nic :( Moc sem ale nepochodil, takže nakonec jediným zdrojem bude opět a zase pouze internet. Odpoledne sme se safirusem vyrazili za nuggeťákama do Brna. Lehce koketuju s myšlenkou, že by se ze mě mohl stát brňák :)

Dnes to balím a jdu spát bo od zítřka se chci začít věnovat škole. Státnice na krku a já vím velké kulové :( V první řadě asi omezím přísun marihuany, abych do té mé hlavy dostal ještě nějaká ta jména významných pochévek, co to uměli z majzlíkem popřípadě štětcem a barvou. Proto prosím všechny své kamarády, aby mi v následujících 3 měsících nenutili jointy. Děkuju za pochopení....jo víkend v obraze tu!


Ze života studenta

19. 03. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Dobré brzské ráno nebo spíš ještě dobrou noc. Dorazili sme z Budapeště. Myslím, že pokud někdy budu vzpomínat na VŠ, vybaví se mi právě tyhle výlety, protože kouzlo studentských zájezdů prostě existuje. Tak. Konec dovolenkování, začíná mi šichtička, ale až od pondělí. Teď jdu spát a zítra zlikvidovat poslední zbytky YP odporu :) zzzzzzzzzzzzzzz..... Jo! proč to vlastně píšu. Tady galerka v ČB, tady galerka v barvě. Obé má něco do sebe a něco aji za sebú :)BUDAPEŠŤ 2006


Aktuálně

16. 03. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Hi folks! konec týdne co nevidět. Ráno vstávám ve 4.20 bo vyrážíme se školou do Budapešti (gyde :). Nějaká kultura no a halvně teda ty lázně. Už mám nachystané pindičky i župan. Trošku rána pod pás je koupací čepice. Božínku to bude ostuda, ale tak nebudu za blbce sám, nýbrž většina účastníku zájezdu :)

Ještě postahuju nový hry do mobilu ať se nenudím v buse a hurá na kutě. Tenhle čas vstávání bude smrtelný teda. fuf. Hezkej víkend všem a nechci tu v době mé nepřítomnosti jakékoliv spekulace o kvalitách mých updatů, potažmo celých těchto stránek! V neděli back on-line.


Ze života studenta

15. 03. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Důvod mé nepřitomnosti byl lyžák. Můj asi pátý ve studentské kariéře :) Takže bych řekl že sem slušný lyžákový expert. Jestli pozoruju vývoj? Tak jistě. Například sem letos už před spolužačkama nepokrytě prděl :)

Zodpovědně se kalilo i lyžovalo. Byl sem tam jediný snowboarďák. Sníh i sjezdovky zmrzlé, takže žádné freerajd forestem, ale vypiloval sem obloučky, natrénoval nějaké skoky! Grip i 180 umím na povel! Vypilo se toho a nakecalo zase až hamba! Chválím kuchaře, který vařil opravdu parády! Jsem total dolámaný ale odpočatý a spokojený! Zdravím všechny účastníky zájezdu a nahazuju s pár fotek do galerky. Fajné to bylo!Aktuálně

15. 03. 2006 / Filip Urban / aktuálně

TAKŽE. Ehm.....Je na čase stopnout tuhle rodící se revoluci hned v začátcích. Podvratný živel využil vůdcovi nepřitomnosti k nalomení několika z vás a přetáhnutí slabších jedinců na jejich stranu. Můžu ovšem prohlásit, že všichni opportunisté byli vypátrání a náležitě potrestáni. Teď je na mě zachránit čest a nehynoucí slávu mé osoby! Abych vše uvedl na pravou míru:

Celá tato "rádobyrevoluce" vznikla za jediným cílem, a to upoutáním pozornosti vás, inteligentních čtenářů YP s vlastním názorem, na jakýsi prachsprostý weblog individuí - patawy, peci, heba, polishe sdružujících se do jakéhosi obskurního spolku pod nic neříkajícím názvem - KOTRMELCE .

Tahle regionální tlupa posbíráná s nejrůznějších vesniček a vísek kol Kroměříže se tu snaží tvrdit, že to byli právě oni, kteří mě přivedli na myšlenku založit si web.
Tyhle hnidy se nebojí kopírovat mé nápady od siluety loga (jakýsi zlomený pes v pase), přes zlodějské praktiky při prodeji triček (platí se předem, tričko možná jednou dojde) s jakýmsi pofidérním designem kutálejícího se podvraťáka, až po nevtipnýa doslova slabý strip s výrazovou kvalitou na úrovni postiženého tře'táčka speciální základní školy (koho tím chcete oslovit pánové?)

Chci také důrazně podotknout, že já psal updaty na YP už v době, kdy Bill Clinton teprve sjížděl první betaverze stránek Playboye, kdy přední české univerzity přistupovaly na internet pouze pomocí modemového vytáčení někam na nejblžšího providera do Německa, a kdy slovo "internet" byl neuchopitelný pojem horlivých debat v anarchistických kroužcích postoupských mladíků, ze kterých se posléze vyklubali právě členové Kotrmelců.

Jak už sem psal na začátku, účastníci puče byli polapeni a seznam jejich pomocníků mám připichlí zde na nástěnce v úrovni svých očí, a dotyční se budou muset hodně snažit, abych je nehodil lvům! Sklady yp fashion byly zachráněny před vyrabováním a myšlenka a poselství Venci Chládka putuje dál do všech koutů téhle maličké republiky, ba i dál, dál do celého světa!

Nabídek ke sňatku neubylo, členské příspěvky proudí na můj účet dál, semínko nejistoty o vzniku YP bylo nalezeno a zničeno. Konec bezesných nocí, jistá vidina prosperity, lepších zítřků a vysokého důchodu zajištující i vaše děti! To je YOUNGPRIMITIVE v následujících 50ti letech.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské