Aktuálně

17. 01. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Stavba domova důchodců pod mými okny pokračuje horlivým tempem. Tam kde se před časem probíhali psy s uzývanýma venčičama je dnes oplocené staveniště. Na pípak couvajícího bagru sem si pomalu zvyknul, ani utahané rozjezdy tatrovek plných hlíny mi nevadí, ale dnešní ráno jsem dostal podpásovku v podobě bagru, který ma na konci ramene mohutnou zbíječku. V pravidelných 10ti sekundových intervalech vychrlý dávku do betonu. Zvuk ne nepodobný těžkému kulometu z Counterstriku mě dokáže od brzských ranních hodin dost vytočit. Přemýšlím o nějaké noční sabotáži, protože takhle budu chodit do školy s očima zalitýma krví a nenávistí ke každému stavařovi, kterého v okruhu 10 metrů potkám! Grrrrrrh!


Soft & hardware

17. 01. 2006 / Filip Urban / soft & hardware

Heh, taky máte pocit, když si koupíte nový komp, že i ta myš tak nějak lépe jezdí? :))) Super! Mám brko! Lítá to kvalitně, jenom hučení sem se moc nezbavil. Sem facinován takovýma kravinama jako spuštění počítače ťuknutím do klávesnice a podobné chujoviny :) Instalace proběhla dost šílně, bo sem si vypálil instalačky win na totálně poškrábané RWčko takže sem často klikal na ignorovat a pokračovat v instalaci, ale zatím se to tváří že je vše v cajku tak uvidíme.

Teď budu pozorovat, jak se komp pomaličku zpomaluje až zase uzraje čas ho celej vyluxovat a reinstalovat. Mimochodem nemáte někdo zájem o tyto komponenty?:

MSI MAINBOARD MS-6570 ATX K7N2 DELTA NVIDIA NFORCE 2 CHIPSET
ATI SAPPHIRE RADEON 9600 PRO 128 AGP 8X
AMD ATHLON 2500+

Celé to střelím za 6000,-


Ze života studenta

16. 01. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

A DOST! Takhle se už nedá pracovat. Počítač poommaallýý jak čert! Nasedám do auta a jedu si pro novej! Jenom si musím vše řádně zazálohovat. Ale už teď vím, že přicházím o řadu přístupů, loginů, mailů, kontaktů, vychytávek co sem za ty 2 roky bez reinstalu nashromáždil. Sakra! Kde mám ty instlačky windosů....nemáte je někdo půjčený? Takže log off a kdybych se nevracel, mám problém!


Aktuálně

15. 01. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Už zase lapím u toho kompjůtera, nicméně víkend sem strávil na horách a bylo to jak jinak - boží! Vytáhnul sem ještě Ema se slečnou, ale mám pocit, že je to moc nezaujalo a budou mě proklínat při každém pohybu po další 3 dny :) Počásko bylo super! Ubytko na chatě pro 14 lidí, kousek od svahu, výborná sjezodvka, jenom sníh byl moc přemrzlý a tak se nedaly vymýšlet krawiny a na snowpark sem se necítil. Vypadá to, že na severce uspořádáme zimní YP sraz v únoru. předběžně 17,18,19.2. Vše ještě musím s Doem domluvit, ale nahazuju jen, abyste si udělali čas, protože je tam tak kráááásně viz víkend v obrazech. Uáh. Já jdu spát. Nějak mě ten čerstvej vzduch dostal...


Aktuálně

13. 01. 2006 / Filip Urban / aktuálně

"Na horách - nemáš čas použit zubnů pastu, tolko fajčiva, tolko chlastu, kdo to všetko vypije? my! kdo my? Na horách - kdo má najlapšie baby na báre a kto má problém keď sa to dozvedia naše staré? kdo? my? kdo my!!!!!"

Vyrážíme dnes opět směr Sever za našimi milými Třineckými kumpány. Nakonec jede asi jen kolona dvou aut a to ještě těžko, ale nevadí. Potřebuju trochu čerstvého vzduchu a relax, bo po neděli opět zavládne pracovnězkouškověvystreslý hell! Ale to až po neděli. Někdy mám pocit, že fakt žiju jenom ze dne na den. Je to dobře nebo špatně? No to je jedno. Hele tak všem hezký víkend a kdo to má blízko nebo má chuť strávit víkend na horách, míří za náma! (mapa included)

YEAAH THX GOD ITS FRIDAY!


Aktuálně

12. 01. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Ehm. já jenom tak mezi náma Gyde, kdo je na internetu slavnějši voe :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské