Ze života studenta

07. 12. 2005 / Filip Urban / ze života studenta

V rámci programu "Efa se stává nezávislý a svobodný muž" sem měl včera na programu pračku. Když to zvládne ošéfovat moje máti, která nedělá rozdíl mezi monitorem a tiskárnou, vrhnul sem se směle do toho i já a manuál ve slovenštině nechal pěkně ve skříni. To, že se prádlo pere zvlášť barevné a vzlášť bílé sem věděl. Naházel prádlo do pračky, zalil plným víčkem tekutého prášku, vrazil šňůru do elektriky, natočil program a....a nic. Potupně sem tedy musel do návodu, kde sem stejně vyčetl kulové. Problém byl v zastavené vodě pod dřezem. Otočil sem kohoutkem a šup! už to jelo. Troje trence a dva páry ponožek to pralo skoro 2 hodiny, což mi přišlo divné, tak sem časovačem trošku nasilu potočil abych se dostal k vytoužené stopce. Ovšem to sem neměl dělat. Pračka sice doprala, ale byla plná vody. Při rozdělávání bubnu sem se jenom modili, aby se tam něco nesepnulo a mě to nepomlelo ruce.

Nakonec sem ale nad tím ďáblovým vynálezem vyzrál, na fintičku sem nastavil miniprogram pro vyždímání a hle! Z pračky tahal voňavé a oprané prádlo. Mé první!

Na víkend mám v plánu seznámit se s žehličkou. Trencle a fusky nežehlím, kapesníky mám papírové a hlavně jsou kapesníky pro děcka, takže se zkusím poprat s tričkem na spaní. Na tom není co zkazit. Dobrou noc. Jdu spát. Sem utahanej jako kotě...


Aktuálně

07. 12. 2005 / Filip Urban / aktuálně

DŮLEŽITÉ INFO!!!

AVÍZOVANÝ YP SRAZ TENHLE VÍKEND V PRAZE SE RUŠÍ PRO MALÝ ZÁJEM PRIMITIVŮ!


Přednášet o cizích krajínách bych mohl max já o Brazil a to už stejně všichni znáte, protože zbytek přednášejících nemůže, hlavní pilíře yp mají něco jiného, nebo jsou nachcípaní, nebo co já vím co. Prostě to bylo asi moc na rychlo a ste zewleři. Tečka. To neříkám nějak nasraně, to je prostě fakt. Takže v sobotu V PRAZE ŽÁDNÁ KALBA. A já se omlouvám Vaňovi za případné komplikace...Tenhle YP cirkus Praha asi neuvidí.


Ze života studenta

07. 12. 2005 / Filip Urban / ze života studenta

Tak a už je to tady. Škola začíná vytahovat drápky a to tak že dost! Prdelka se mi svírá čímdál víc. Hlavně pak z dějin kultury. Byl sem přesvědčený, že tuhle VŠ zvládnu bez návštěvy knihovny, ale asi to nepůjde, protože jen připuštění k zápočtu je podmíněno přečtením alespoň 5ti bichlí o umění první poloviny 20. století. Samo sem ještě nepřečetl ani řádek a 13.prosinec je kurevsky blízko. Pomoct! Pomoct!


Aktuálně

04. 12. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Končí nám první prosincový víkend. Ptát se jaký byl snad ani nemá cenu. Nebyl nejlepší, ikdyž se našly pozitivní momenty. V pátek sme vyrazili do Brna za Nuggeťákama. Můžu zodpovědně říct, že sem připraven zahájit zimní sezónu, protože mám vše proti větru i mrazu. Budu takový štýlař, že se do toho všeho jenom navleču, sednu před sjezdovku na zahrádku, dám si pivo a budu v zrcadlových lyžařských brýlých pozorovat okolí :) Jediné, co mě zradilo byla moje Borůvka. Do Brna sme dojeli, ale tam odmítla nastartovat. V sobotu sem zjistil diagnózu - stará baterka. Už sem se lekl, že budu vrážet další megaprachy za startér a podobné věci. Ještě chci pozdravit Flaka. Fajn pokec a tak vůbec :) Nezapomeň pls toho Braina Ena dík.

V kalníčku se objevily nějaké nové hlášky a tady mám víkend v obrazech.

Tak a jdu nastudovat návod k pračce bo už nemám žádné čisté, navoňané trencle...eh :/


Aktuálně

03. 12. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Jestli funguje reinkarnace, tak sem si takovým způsobem posral karmu, že v příštím životě můžu být přinejlepším jepice (a to jenom v případě že budu dosmrti sekat latinu). Spíš bych to ale viděl na streptokoka nebo stafilokoka... Ne. Tenhle update není ani trochu vtipnej. Je tu nesnesitelně pusto a prázdno...leč mám, co sem chtěl...
Aktuálně

01. 12. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Zkrz megakotel práce sem zapoměl upozornit na nový yp splash. Není to nápad z mojí hlavy, nýbrž od Lázeňské veverky. Jen sem ho redesignoval pro své účely a abych taky tak nějak oficiálně odstartoval zimní radovánky, které na nás čekají. Já sem připraven kompletně. Ještě ale musím koupit držák na snowboardy na střechu a hurá do hor. Odpočinout hlavě, dát zabrat tělu a přejít na víru zimního budhismu :) Díky veverce!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské