Aktuálně

21. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

WORK, WORK, WORK NOTHING BUT WORK...ale to se brzo změní...v ještě ve větší work :/


Aktuálně

19. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Kua co říkáte na ceny benzínu? Psycho co? Já jako pravidelný motorista tankující vždy za 200,- sem v šoku. Můj rekord je cena na litr natural 95 - kč 29.90. Hnus velebnosti. Nejsem moc zvyklý propočítávat, kalkulovat a špekulovat kde sehnat co levněj,i ale tady mi jasně vychází, že na blbých dvou stovkách naberu o 2 litry benzínu méně a to je pro mě podstatné, protože nemůžu věrit ručičce oznamující mi stav benzínu, musím si hlídat najeté kilometry a ty teď povážlivě rychle dosahují čísla 60, kdy je nejvyšší čas, jít takovat a zase zaplatit 200,- Začíná se mi to ježdění pěkně prodražovat. To už je fakt o úvaze pořídit si do štrýtu kolo.

No, vcelku zbytečný update, ale musel sem si postěžovat, když už mám ty stránky že :)


Aktuálně

19. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Při mých pochůzkách po klientech se seznamuju se zajímavými lidmi. Pracovně si je tak pro sebe pojmenovávám. Tak například typičtí klienti jsou takzvaní "vlnkaři". Pro mě osobně je vlnka zločin :) ale zákazník je z toho uplně uvařený! Stačí lehká vlnka a design je schválen. Kdyby bylo v životě všechno tak jednoduché, jako vlnkaři...


Aktuálně

18. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Dnešek sem skorot celý strávil pobiháním po úřadech. Začal sem šéfovat živnostenský list a ve finále sem si koupil rovnou dva! No neberte to za tu cenu :) Navštívil sem Živnostenský úřad, finanční úřad, sociálku, pojišťovnu a banku. Skvělé to bylo. Všechno, co se týká systému se prostě děsím, ale když do toho člověk zafárá, tak zjistí, že to není tak hrozný bubák, jak to vypadá.

Musím říct, že na všech úřadech semnou jednali vpohodě, s úsměvem na tváři a bez zbytečného komplikovaní, nebo čekání. Naopak se mě snažili vše vysvětlit a ulehčit mi to co nejvíc, čehož si dost cením. Myslím, že negativní přístup k úřadům v mnohých z nás, pramenní ještě z dob totality. Já (zatím) objektivně nemůžu říct špatné slovo prohlašuju tu, že to zvládne každý průměrný primitiv.

Teď už mě čeká jen stress z nedostatku práce, a noční můry v podobě zálohových plateb sociálního a zdravotního. Primitiv vplouvá do světa stresu. Huráááá...eh


Aktuálně

18. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Whuuuz up! Hlásím se po víkendu, kterej byl přesně takovej, jakej jen víkend v létě má být. V pátek vyrazila yp crew kousek za Přerov do westernového areálu na free dnb, psytrance večůrek. A bylo to povedené. Byl sem připraven postavit stan a zakempit, ale nakonec se jelo zpět asi ve 3. Spát se ještě nechtělo, takže sem zamířil na Piáno (kam jinam :) Venku posedávala ještě skupinka opilých kamarádů. Tlachalo se až do zhasnutí veřejného osvětlení, to znamená do rána. Ono vůbec se mi nějak teď často stává, že jdu do postele za světla. To bude tím létem.

Sobotu sem pak regulérně prozevlil nicneděláním. Vzal sem pséka na procházku a pozorval Mojmíra, jak si dává celej bágrák tam i zpět. Respekt! :) Večer pak opět do hospody no a zase na piano že. Opět vcelku rampampam večer zakončený na sladech, kde sem frnkal papírky po obsluze (ženo už dojeď :)))

V neděli sem pátral po nějakých slečnách, které by byly ochotny zapózovat v yp trígách. A našel sem! Něco se nafotilo a já šel ještě navštívit Ema, který se vrátil z pohody. Ubalili sme si brko a z jeho balkonu na Slovaně pak pozorovali sídlištní dění. Vydrželo nám to snad 2 hodiny a zažili sme husté scénky z ulice.

Večer pak snad jen ze setrvačnosti pifko v nedělní vylidněné Kroměříži. Fajné to bylo.

Pro představu víkend v obrazech


Aktuálně

15. 07. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Odesláno! Poslední pracovní povinnost odešla mailem a já svlíkám montérky a valím někam k vodě. V plánu byla Pohoda v Trenčíně ale no money - no fun :( Užijte si víkend ať budete kdekoliv. Tríga a mikinx THX GOD na sebe protože tu máme PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTEK! Díky bohu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské