Ze života studenta

17. 06. 2005 / Filip Urban / ze života studenta

Letošní ročník sme tak nějak hromadně se třídou (to už se prý neříká, když je člověk na VŠ) prostě s bandičkou spolužáků oslavili na Adélčině chatě. Celou akci doprovázely organizační problémy a neschopnost některých lidí se domluvit. Počásko taky nevypadlo nejlíp ale tak vyrazili sme v očesanější sestavě směr Frýdlant. Zprovoznili chatu, bazén, grill a pak už se jenom žralo, klopily pifka a balily špeqy. Krásný relax to byl.

Co mě moc potěšilo byly dárky od spolužáků k narozkám. Fakt sem to nečekal a fakt super dárky. Díky! díky moc! V přejídání sem si dal svůj rekord. 5 hamburgerů v řadě. Ještě teď se nemůžu odlepit ze židle ale byla to paráda. Vyklidněná akce s jedním menším extempóre (nevydržel nademnou konferenční stoleček při tanečku) jinak nic. Jo teda ještě to trochu schytalo moje auto, protože se vytáhla fixa a šlo se tagovat. Takže teď jezdím po městě s Neggerskou zkratkou A.C.A.B (All cops are bastards) a fuckuju cajty - fakt dík Ivane :) Ve finále pak před mým autem explodovala fixa, takže mám na dveřích "krásné" černé stekliny.

Pátek dopoledne pak nádherné počásku s hépy do bazénu a chatové blbnutí. Oběd, úklid a zpátky do Zlína. Krása! Přesně tohle sem potřeboval. Zdravím všechny mé milované spolžáky a spolužačky a v říjnu se zase potkáme. Všem hodně štěstí při bouchání peněz v cizině a hodně zážitků z cest! Mám vás rád vy magoři!

Updatnul sem kalníček aktuálníma hláškama a vy omrkněte galerku (a omluvte ten mastný flek uprostřed fotek, nechápu jak se to mohlo stát ale nějak mi uniklo že mám zaliskaný objektiv)U Adélky na chatě


Aktuálně

17. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

THX GOD ITS FRIDAY! A to krásně prosluněnej jako i snad celý víkend. Já se zrovinka vrátil ze školní kalbičky. Luxus! Nahodím za chvilku fotky. Nicméně je pátek a  co s načatým víkendem? Můj tip jsou Slavnosti slunovratu kousek za Napejedlama (viz must see). Zajedu to omrknout a pofotit.

V sobotu bych pak rád zajel do Olmíku na jeden grafitty jam. Nikdy sem na ničem podobném nebyl. Účastní se i moji dva spolužáci, tak je omrknu v akci. No on to asi celkove bude nároční víkend. Snad ho přežiju ve zdraví a pohodě. A vy už ty kompy vypněte a hurá na vzduch. Máme před sebou krásný víkend - thx god!


Aktuálně

16. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Divím se, že se k tomu nevyjádřil Gyd, nicméně já to viděl a musím reagovat. Co? Francouzský dokument na ČT2: Amerika jak ji neznáte. Další kapka do moře absurdity americké společnosti, která si tak ráda říká svobodná. Boj za morálku vedený tím nejvyšším křesťanem a republikánem. Hádejte o kom tady mluvím.

Všechny ty věci z dokumentu mi příjdou úplně šílené. Uvedu na příkladu vymícení prostituce v jednom ze států USA. Obtloustlá policistka se převleče za šlapku, čeká u silnice tak dlouho, dokud ji nezastaví nadržený starší chlapík. Nedaleko stojící dodávka vše zaznamenává a při první zmínce o uplatě za sex vyráží dva policejní vozy k nešťastníkovi. Toho zatknou, zavřou na pár dní do vězení a zaplatí slušnou pokutu. Tím to nekončí. Ta policajtka naťuká veškeré údaje do počítače a na druhý den vychází noviny se jménem chlípnika, adresou bydliště a důvodem obvinění. Psycho

Další šílenost. V různých státech je různá věková hranice pro provozování pohlavního styku. Od 15 do 18ti let tuším. Co se stane když svou lásku (samo s jejím souhlasem) přehnete dříve než je zákonem povoleno? Dostanete podmínku, zapíšou vás do veřejně přístupného registu úchyláků na inetu a každý čtvrt rok se hlásíte u policie. Mazec!

Jen v Americe musí firma FCUK přelepovat své parfémy plným názvem, protože pošahancům to asociuje FUCK.

God bless America...


Ze života studenta

15. 06. 2005 / Filip Urban / ze života studenta

Yeaaaah! Severní pól je dobyt! Dnešní úspěšně složenou ústní zkouškou z angličtiny sem ukončil druhý ročník. Skvělý pocit střídá stres z toho co budu dělat? No zas tak se nestresuju. Pořeším hromady restů co se mi nahromadily. Zítra si dám menší dayoff na chatě s bandičkou lidí ze školy. Bazén, keyrum s kole a citónem, masíčko na grilu a pohoda. Zasloužím si. Tož tak. Sem se chtěl jen pochlubit, když se to tu v guestbooku hemží těma čerstvýma titulama :) Já mám k němu ještě daleko ale zase o krůček blíž!


Aktuálně

14. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tenhle web stojí za zmínku. Slušně sem se na tom zasekal a skládam respekt. Neskutečná drbačka to musela být, ale působivé to je maximálně. Check it out! (Thx Vitas za upozornění)
Aktuálně

14. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Nahodil sem nový splashscreen. Je to upoutávka na blížící se yp comix. Bude krajně primitivní to vám zaručuju! Víc zatím neprozradím, nechte se překvapit. Snad jen: Hana & Hana je mrtvá, ať žije Filip & Filip :) Check the splash!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské