Aktuálně

05. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

S touhle fotkou se vam musim pochlubit. Thx to PiosOne! (no fake - really!)Mrkněte nahoru, nad hlavou vám možná prolétá Venca :)


Aktuálně

05. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Jeden kulturní regionální tip. Jestli si najdete chvilku, skočte se podívat ve Zlíně na Výstavu fotek Německé Fachhochschule Dortmund. Studenti a profesoři tu vystavují svoje fotky. Názor si udělejte sami, nicméně za návštěvu to určo stojí. Takže Zlín - Alternativa.


Aktuálně

05. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Já jen aby ti, co si objednali, věděli na čem jsou. Dnes nám vyrobili dámská tríga, štítky snad budou zítra a krabky na začátku týdne takže pomalu můžete začít vyhlížet pošťáka. Teda nerad bych se mýlil ale snad už všechno klapne. To víte, porodní nemoci :)

A ještě tu mám jednu prosbu, nebo nabídku? V sobotu odpoledne chci nafotit dámská trička v Kroměříži. Sehnali sme krásného nablískaného brouka a k tomu bych potřeboval dvě šikovné slečny co by mi zapózovali pro pár fotek. Najde se nějaká dobrovolnice? Děkuji předem (heh, takhle se balí slečny muhehe).


Aktuálně

05. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Před chvilkou sem se vrátil z Ostravy. Měl sem tam dělat projekci na místním majálesu. Celé to bylo jedno velké fiasko a já sem z toho vyvodil závěr, že až zase bude příležitost a já budu požádán o nějakou tu projekci, tak že se vám na to vyseru...

Komp už se mi nehne z pokojíku, to můžu odpřísáhnout. Čímdál mám pocit, že se VJové použivájí jen jako nezbytné doplnění informace na plakátě. Šak ono se to nějak udělá. Neudělá a mě to sere. Je mi jasné že davu vykalených "rychtářů" v kšiltovkách je vcelku jedno, jestli se něco promítá, nebo ne, ale já tohle fakt nemám za potřebí. Nejbližší projekci sem ochotný udělat až na Tyngltanglu, protože co si člověk neošéfuje sám, to prostě nemá...


Aktuálně

03. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

A aby toho nebylo málo, naskenoval sem ještě po dlouhé době film z tinina obskurdního foťáku. Omrknout je můžete v další z POP galerií.


POP POP POP!


Aktuálně

03. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Naskenoval sem a vybral pár fotek z víkendové kalby. Opět dost běsný sken, ale k lepšímu se teď nedostanu takže sorry. Ale nějakou představu si snad uděláte so check it out!


Queen´s day


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské