Aktuálně

01. 04. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Ano. Je to tak. Po dlouhém zvažování sem se rozhodl doménu youngprimitive.cz + registrovanou značku youngprimitive + vencu PRODAT. Ptáte se proč? A proč zrovna dnes? Proč ne :)

Jednak tenhle web už běží 4 rokem a nevím jestli něco nového ještě může přinést čtenářům. Druhak už je tak profláklý, že si sem nemůžu napsat ty nejlepší věci, které bych rád komentoval. Už to zná moc lidí a mohl bych se tak lehce někoho dotknout. Třeťák už nejsem až tak young. Primitiv asi stále ano, ale je čas uvolnit místo mladším. Čtvrťak sem unavený a vyčerpaný. Páťák - potřebuju prachy!

Tímto oslovuji všechny, kteří o yp ví a znají a měli by zájem pořídit zaběhlou doménu s návštěvností v průměru 460 absolutních adres denně.

Vážní zájemci najdou na mě kontakt zde. Prosím jen seriózní nabídky! Díky


Aktuálně

31. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Nedávno sem četl takovej krátkej článeček v novinách. Nějaký mladý kluk s nadprůměrným IQ (Údajně mu naměřili 178 a pak odmítl pokračovat v testu) spáchal sebevraždu. Prej proto, aby mohly být jeho orgány použity na záchranu čekajících pacientů. Z jeho orgánů teď žijí 3 jeho vrstevníci a já si říkám - jestli s tímhle iq neobjevil náhodou onen smysl života... S mýma orgánama ale moc nepočítejte, nemám tak vysoké icq, teda iq :)


Aktuálně

31. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tak nakonec vydařená kalbička, ikdyž kosa venku ještě hnusná, nic nás neodradilo. Díky všem aktérům. Ten úklid měl vážně počkat...pár snímečků pro zůčastněné i ostatní barbecue milovníky :)První jarní barbecue na Boženě


Aktuálně

30. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Včera sme si to zase schytali. Po brku zevlíme na lavečce a hle - paní domácí a už s nasraným výrazem do nás hustí že by bylo opravdu potřeba uklidit. Ano bylo by potřeba, bo bordel je tu fakt hrubý. Žijou tady s náma nejrůznější zvířátka a s prvními teplými dny se ukazují potvůrky. Takže savo do kýblu, vysavač bez násady a hurá do úklidu. Večer se tu totiž koná první jarní barbecue na Boženě. Tuhle pěknou tradici provozujeme už 3tím rokem. K tomu účelu sem s Tomem včera koupil i gril z Intersparu. Za 3 kila! No nekupte to a ted už tu budou jenom pohodky na večeři.

Takže tohle můžete brát jako oficiální pozvánku na dnešní poklidný večer na boženě u grilu, pifka a jiných pochutin. Máme tu jaro a je potřeba ho přivítat na úrovni. (Teď si jen říkám, jestli sme s tím úklidem neměli počkat až po večůrku...)


Aktuálně

30. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Po více jak roce sem zaktualizoval svoje portfolio. Hromada věcí tam ještě chybí nicméně můžete mrknout na progress (aspoň doufám že nějaký je)


Aktuálně

28. 03. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Ještě tu mám jednu pozvánku na výstavu našeho ateliéru. Je to taková blbost vlastně. Výstava prvního úkolu, který dostali všichni prváci na našem oboru za posledních 5 let tuším - reklamní leták na vycpanou slepici. Jestli budete mít čas, stavte se k nám do školy :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské