Aktuálně

24. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Hey lidi! V sobotu sem chtěl zaject na hory pokořit pár sjezdovek někde v Beskydách, ale zatím sem nikoho nevyhecoval. Někdo nemá prachy, někomu se nechce atp. Nechcete si někdo zajezdit v sobotu? Dejte mi echo. Vzal bych fárko a vyrazíme. Tak sem si říkal Pustevny. Hmmm? Kua člověk si koupí prkno a nikdo s ním nechce na hory :(((


Aktuálně

24. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tak né. Zaspal sem. Místo 6:15 sem vstal 10:46 a to musíte uznat i ze sebevětší snahou nejde stihnout výlet do Prahy. Tak neva. Stejně je tam hnusně a mě bolí v krku a Sagemeistra (spelling?) sem stejně už viděl...


Aktuálně

23. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tě picz ve spolek. Pár poznatků z posledních dvou dnů. Tak například včera sme v angličtině řešili Blogy. Vám asi nemusím vysvětlovat, ale celkem sem čučel, jak z celé třídy nikdo vůbec netušil o čem je řeč. Nevím, jestli to bylo tím, že text byl v angličtině, nebo tím, že spolužáci netuší co je to vést si blog, blogovat. V každém případě zajímavé zjištění. Já žil v představě, že k rodnému listu už člověk dostává i svůj vlastní blog :)

Krom toho sme včera měli ateliérový večůrek. Dvě slečny přijeli z půlročního pobytu v Krakowě a taky se u nás objevil nový spolužák - Bruno z Portugalska. Já si dal skromný cíl, zbořit spolužáky z Amsterdamského Purple Haze a myslím že se mi to ve finále i podařilo. Jinak večírek vklidu, možná až moc vklidu. Standartně podceněné množství alkoholu, ale tak není vždycky nutné se uplně zbořit že :)

No a poslední školní odstaveček. Zítra vyrážíme na výlet do Prahy. Omrknout nějaké výstavy a pozevlit po centru. Ani nevím, jestli se mi chce, bo když vidím to počasí, dvakrát nadšený nejsem. We will see.

Kua nejede mi Miranda potažmo ICQ. a začíná mi z toho tikat levý koutek uff - nepříjemné.


Aktuálně

21. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tak ve volné chvilce nový splash. Takový...no ano Amsterdamský :) CHECK IT OUT!


Aktuálně

21. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Úspěšně sem prošel zimním semestrem druhého ročníku, tak by nebylo od věci zrekapitulovat ten půlrok. Posbíral sem školní věci a nahodil do nové galerky projects/2.ročník GD. Jestli máte chuť a čas, jukněte na výsledky mého studia...UTB - FMK - GD - 2.ročník


Aktuálně

21. 02. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Dobré věci se mají podporovat. Já tak činím a upozorňuju všechny, co maj rádi zlámané rytmy a vše kolem nich, na existenci časopisu Breakzine - magazín zlomených rytmů.

Na svědomí ho má hned několik zainteresovaných nadšenců. Většinou pak Ostravští borci a Elis. Já si střihnul layout časáku, takže i mých pár hodin života je v tom otisknuto. Více info najdete na webových stránkách časáku (not my work). Já časáku přeju dlouhý život a progresivní vývoj. I z vaší strany by bylo fajn tenhle funzin podpořit.

Tuším že tenhle pátek je ve Fabriku oslavná párty s Aquasky, takže kdo se tam chystá, možná se tam uvidíme.První český magazín zlomených rytmů Breakzine vychází celobarevně na 32 stranách ve formátu A5 za 39 Kč.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské