Aktuálně

14. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

A máme tu závěr hektickékho týdne. Pro mě úspěšného, bo sem si zase v indexu odfajknul nějaké ty zkoušky a zápočty a teď už mě čeká pouze FMK Bubák - angličtina. Už pár lidí si na ní vylámalo zuby a museli vyklidit skříňky.

V neděli ráno vyrážím se svými spolužačkami na lyžák. Týden v jednom pokoji a možná si dovezu pravidelnou menstruaci. Už to vidím :) Opět vyrážíme s El Brunem, ale nic neponecháváme náhodě a berem rezervní baterku. Čili týden o mě neuslyšíte. Proto prosím yp members aby semotamo nahodili nějaký ten update, ať to tu neskomírá.

Dnešní večer budu trávit s Kroměřížskými homeboys někde na pifku. Patrně pak piáno že. Ukažte se. Všechni ti, které sem dlouho neviděl. Je pátek - čas decentně posedět s přáteli -KALBÁÁÁÁH!


Aktuálně

13. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Dnes na ČT2 od 22:05 MEXICKÁ JÍZDA. Už jen kvůli té herečce doporučuju. Příjemný filmík na čtvrteční večer. Vypněte a zčtěte se do titulků. Jo a nebojte se žádná depka jako před týdnem s Amores Perros.


Aktuálně

12. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tak přátelé. Nerad bych pronášel ukvapené uzávěry, ale myslím, že bysme se mohli dočkat další verze mladého primitiva. Myslím webu samo. Se Safirusem teď na tom chceme hodně zamakat a prezentovat vám vychytaný systém.

Představte si takový malý NYX s vlastní poštou, fórama, chatem, možností vkládat do galerie své příspěvky, hodnotit fotky, volit vzhled stránky, hlasovat, komentovat, zvát na akce, zkrátka přispívat a stát se tak součastí primitivní mašinérie. Formovat a rozvíjet YP. Je to spousta práce, ale když už sem se tu o tom tak hezky rozmluvil, tak už to udělat musíme Safirusi ne? :) Jinak dnes jde Safirus na kobereček za mým šéfem a možná budeme regulérní spolupracovníci. Tak mu držte palec!


Aktuálně

11. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Těpicz! Sorry trošku to tu šidím ale není toho času. Vrcholí zkouškové, kterým se zatím prokousávám jako myš ementálem. Jak to myslím? No že zatím velice úspěšně což mě těší!

V Práci se toho taky slušně nakupilo, bo v neděli vyrážím na lyžařský kurz - zkrátka lyžáááááák! Je to už můj pátý lyžák v životě. No schválně, kdo z vás jich dal víc? (Nepočítaj se učitelé tělocviku). Takže musím nahnat v práci, bo tam nikoho moc nezajímá že musím bojovat o zápočet z TV a ve škole nikoho nezájímá že mi hoří deadliny. Jo a napsal sem test z HTML! Sice napodruhé, ale napsal. Life is good :)


Aktuálně

11. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Tak tohle vám musím ukázat. Mac - počítač postavený na designu zase ruluje! Na školu sme dostali novou grabovací grafickou kartu s tv signálem a k němu byl přiložen i tenhle vydesignový anténní příjmač - čili anténa. Celkem odvážný designérský počin ale proč ne. Retro je prostě v módě, ale já bych si asi pořídil něco střízlivějšího. No schválně posuďte sami.Další odvážný krok od Macintoshe co myslíš Ivane? :)


Aktuálně

09. 01. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Dnes sem se Safirusem, Nudou a Blofbem lehce pozevlili. Ťápalo se až hamba. Výsledkem je předložení jasných důkazů o mých nadpřirozených schopnostech. Jaký bych to byl bez nich vůdce že? Takže tady jedno ztraceníčko a tady jedno objeveníčko. Formát AVI (300kb)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské