Aktuálně

23. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nemám energii ani hlavu na to něco smolit, nahodil sem online nějaké aktuální fotky z pařby. Check it out a já se opět vracím k Unrealu :)


Miloši na Boženě


Aktuálně

22. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Já vím, ale stejně sem se na tom zasekal :))) Taky bych měl vyhlásit nějakou podobnou soutěž. Zúčastnil by se někdo? :P


Aktuálně

22. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Včera sem se rozloučil s Outlookem. Neměl sem na něj vyhraněný názor. Nebyl z něj nijak odvázaný, ale používal sem ho. Až do včerejška. Ten debil sice stáhl poštu ale už mi ji nezobrazil. Prekérka. Víte že máte 20 nových emailů, ale nepřečtete si je. Stáhl sem si Thunderbird i s poštovním klientem a ten si inteligentně všechno stáhl z datábáze outlooku a funguje na jedničku. Sbohem další produkte Microsoftu!


Aktuálně

22. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Takže pro nějaký oficiální pořádek tu mám výpis hlasů pro jednotlivé návrhy designu yp trička.

4.místo - VENCA (39 hlasů)
3.místo - Im pround member of YP (42 hlasů)
2.místo - Sandokan! (55 hlasů)
1.místo - Thx god it´s friday (103 hlasů)

Pravděpodobné barevné varianty. Budou i mikiny...be patient please!


Aktuálně

22. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Doufám že už máte na pátek nalítaný nějaký taneční kreace. Jestli ne, tak tady to můžete dohonit. Takovej basic twirl prostě funguje :)


Aktuálně

20. 10. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak o tuhle fotku se s váma musím podělit. Někdy místo do Sparu vlezu do Delvity. Stojím si takhle u kasy a najednou zahlídnu šílenou věc, která mě uplně praštila přes oči. Obrovského bílého smutného robota. Ano, je to taková ta hračka pro děti, aby nezlobili, když je maminka na nákupech. Zezadu se do toho posadí a ono to asi nějak bliká a mluví ale mě ta věc přišla šílená. Takový němý robotí slucha.

Pravda, nic kromě 5ti minutového zabavení vašich ratolestí neumí, ale nemusí uplynout dlouhá doba a takový milý Karel vám bude skládat věci z pásu rovnou do igelitky a na rozloučenou pronese: "Krásný den! Zase vás tu rádi uvidíme" tím specifickým elektronkovým hlasem.... Bral bych takovýho kámoša, když už nemůžu mít Bendera :(


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské