Aktuálně

24. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak sme se opět všichni po týdnu dočkali. Pátek! Heuréka! Včera sem se zůčastnil firemní oslavičky. Náš boss měl narozky a byla to snad první firemní akce, ze které sem šel prakticky střízlivý domů. Kua! Teď nevím jestli je to dobře, nebo špatně :)

Co o víkendu? Ještě pořádně nevím. Asi budu dost lenošit a sedět u kompu, bo v takovém počásku co chcete dělat že? Jinak jestli se někdo z vás bude pohybovat autem po Praze, tak opatrně! Po dvou letech tam zamířil Gyd a to víte, co si budem vykládat. Není na ten šrumec moc zvyklý, tak abyste ho tam někdo nezajel :) No snad se nám ve zdraví vrátí.

Jo a pozor! Za chvilku se vrhnu na úklid koupelky! Už je to opravdu nesnesitelný humus a tak apeluju i na ostatní účastníky Boženy (Hlavně na Standu!) JE POTŘEBA UKLIDIT PÁNOVÉ! Nebo tu v té špíně zdechnem....hezkej víkend


Aktuálně

24. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak to je ona přátelé. Blanka. Zrovna projevuje radost, nad novou sofa :)


Aktuálně

23. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

V posledních dnech sem si hodně oblíbil Blanku. Blanka má 25 let a pořídila si starší, ale útulnej baráček. Samo uplně prázdnej. Nějaký peníze měla našetřený, takže sme spolu vybírali tapety a koberec. Koupila si telefon, stůl do kuchyně, dřez, ledničku a záchod. Já ji chtěl ještě celé tohle bydlení zpříjemnit a tak sem pořídil dva růžové plameňáky před barák. Nemá je ráda. Pokaždé, když je vidí, kopne do nich.

Našla si v novinách práci. za den 420 simpeněz. Dělá stážistku v Bilém domě a každé ráno s ní trénuju charisma a rétoriku před zrcadlem. Ze sousedství po ní pokukuje Richard. Pozvala si ho tedy na večer domů a došlo zatím pouze na lechtání a neslušné návrhy. Aby neměla čas na blbosti, pořídil sem ji stojan a o víkendech si kreslí. Zvedla se ji slušně kreativita.

Samo nejen uměním živ je člověk, takže před spaním musí cvičit aerobik před televizí. Snažím se ji udržovat šik. Její velké přání je dostat první polibek a založit rodinu. Věk na to pomalu má. Za 17 dní mi zestárne a tak by se z ní mohla stát stará panna a ty jak víme jsou dost nepříjemné.

Je na čase si najít partnera. O víkendu na tom zapracuju.

Cože? Vy ještě nemáte SIMS 2? Tak šup šup! Garantuju dlouhé (někdy až moc dlouhé) hodiny nepřetržité zábavy! SIMS 2 rulez!

Btw: až dojde Bláňa z práce, zkusím ji vyfotit, abyste měli představu o koho se to tak hezky starám...


Aktuálně

23. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak! Už to propuklo. Návrh pivních etiket pro Zubr. Vymyslet dětský slabikář pro prvňáčky. Ztvárnit kreativně iniciály vlastního jména a do toho esej (konečně vím co to znamená) na téma kultura v dnešní společnosti atd... Hovínko se na vrcholu kopce pomaličku začíná nabalovat a kutálet pěkně dolů. A do toho ty všudypřítomné kalby.


Aktuálně

22. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Jo mimochodem. Máme tu podzim. Mám ho strašně rád ale...


Aktuálně

22. 09. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Eeeeh! Meine kebule! Ano předpokládáte správně. Byla zahájena školní kalící sezóna hromadnou pitkou v Chelsea - jedna fajn knajpa v Zl. Sešel se celý náš obor (celých 9 lidí), což bylo příjemné. Tlachalo se, klopilo pifko, jedla kyselice, bořila fajka, ťápali se nesmysly a semtam místností projel blesk (uff to zase budou fota).

Po 5 pivu se začalo spekulovat o založení nějaké výtvarné skupiny :) Padaly různé návrhy jmen jako: Hovňostroj, vizuální kapela, a co já vím jaké ještě. Někdo to snad psal. Vymyslel se i první úkol. Tak sem zvědavý, co z toho vznikne. Mohla by to být celkem sranda. Podle zůčastněných to vypadalo, že snaha je. Otázka jestli nezůstane u hospodských keců a skutek utek.

No nic, jdu si dát sprchu, ať se trošku zbedřím a vyčkám otevření menzy. Co je vlastně za den? Ach ano. Středa - je ho tam třeba Kl@stere? :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské