Aktuálně

08. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Hele lidi mám tu jeden inzerátek od kámoše KLFa. Koupil si v USA foťák a zjistil, že focení asi nebude pro něj to pravé ořechové, takže ho chce střelit. Foťák to je nový, dovežený z USA. Jde o Olympus 5060 wide zoom. Jeho výhody? Je to Olympus - a ten já mám rád. Má to 5 mil. pixelu, 4x optický zoom, makro od 3 cm!!! Dává k tomu 512Mb paměti + 32 co byla k  vše v kožené kabelce Olympus. Další technické údaje můžete vyštudovat tady! Jo a asi nejpodstatnější údaj - chce za něj 18500,- Pakliže přemýšlíte o dobrém poloprofesionálním foťáku, tady je jedna z možností!


OLYMPUS 5060 widezoom


Aktuálně

08. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak letošní Vary mám za sebou. Jak bylo? No jak jinak než super! Vary maj prostě svoje osobité kouzlo a jsem moc rád, že sem se rozhodl zase ject. Co napsat abych nezabřednul ale abyste měli představu o co jste přišli, pakliže ste nejeli... Asi začnu tím, že sem viděl celou řadu fakt kvalitních filmů. Ikdyž člověk už pak začne být rozežraný, ale celkově můžu říct že se pořád točí filmy, který mě oslovují. A hlavně se mi dlouho nestalo, že bych o tom filmu, po skončení projekce ještě přemýšlel. Ve Varech sme debatovali skoro po každém snímku a teoretizovali jak největší filmový kritici :)

Vybrali sme si na Vary blbej termín, bo byl prodloužený víkend a tak byly všechny kina narvána k prasknutí. Lístky vykoupeny po hodině prodávání a vstávat v 6 ráno a jít si stoupnout do fronty, to by mě ohrálo. Naše jediná taktika byla protlačit se davem těsně před začátkem filmu. Docela adrenalínová zábava. Napřed sem z davou vycouvával, ale pak sem si našel strategii a proniknul tak na všechny snímky, které sem si vybral. Ale i tak to chtělo stoupnout si půl, nebo hodinu před začátkem do fronty.

Bydleli sme opět ve stanovém městečku. Strávil sem 3 noci s Helmem ve stanu. Ale přežili sme to ve zdraví oba :) (chtělo to jen pravidelnou hygienu chodidel).

Prachy sem roztáčel ve velkém. Oblíbili sme si Zanzibar s mýchanými drinky a teatrálními barmany, kteří dělali neuvěřitelné kreace. Nezapoměli sme navštívit naši oblíbenou mexickou restauraci a poznal sem opět několik obličejů, které tam potkávám každoročně. Třeba pokladač mikrofonu v hlavním sále už je taková festivalová legenda. Jediná jeho role je po proslovu přijít a položit mikrofon na zem, aby diváky nerušil při sledování filmu. Za to vždy sklidí velký potlesk a už si vypracoval i pár krátkých humorných scének.

Letošní znělka se mi líbí. Je akční, vtipná, ikdyž pravda vidět ji denně 10x je už taky na zmagoření.Chtěl sem pořídit nějaké snímky, leč po 3 fotkách mi došly baterky :( Ale mám tu dva raritní kousky a to když Vary navštivil Polish - jedna z hlavních celebrit festivalu, hned po Frodu Pytlíkovi. Ale je to bastard. Chrápal si v Puppu a své kámoše nechal ve stanovém městečku! Jasná ukázka, jak může sláva stoupnout do hlavy...
Aktuálně

03. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak včerejší pařbička na piánu byla výborná. Do hospody se vkrádal jeden známý obličej za druhým. Tohle mě moc baví, když potkávám lidi, který fakt rád vidím, zcela nečekaně. Prostě sme se tak nějak zase skoro všichni hezky sešli, potlachali, tina nám dovezla marihuanový lízátka a bylo veselo :) V hopsacím rytmu sme ztrávili celý večer. Jako bonus nám město Kroměříž připravilo již tradiční ohňostroj. Takže stačilo vylíst z knajpy s drinkem (já si včera dávál vášeň, viagru a orgasmus :) pohupovat se do housových rytmů, pozorovat ohňostroj a předávat špeqa. Zkrátka příjemný, moc příjemný pátek s kumpánama který mám rád! Pár fotek z akce najete u Safiruse. Heh jenom te gyd se tvářil zas jak blbec :))))


Aktuálně

03. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak nakonec se můj plán na následující týden vymyslel kde jinde než v hospodě. Spontánní rozhodnutí 3 milošů znamená, že v neděli odpoledne vyrážíme ve složení: helm, patawa, efa do Varů Karlových. Koupíme akreditaci na 3 dny a poveselíme se v městě lázeňáků. Doufám, že stihnem i nějaký ten film :) Juch! 800Km v El Brunu bude jistě zábava ale věřím, že to bude stát za to. A co vy? Nemáte chuť na koňskou dávku kultury? Kdyby jo, budeme bydlet na stadioně ve stanu. Hledejte nás podle bílého ford escorta s vencou.


Aktuálně

02. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak tu máme další páteček. Co s ním? Tak napřed je potřeba poděkovat za něj tam tomu nahoře. Máme tu prodloužený víkend. Já si ho prodloužím teda ještě víc ale tím vás nechci nasrat. Kua všude je tolik akcí, tolik věcí co se dá dělat. Nevím jak se rozhodnout. Začaly nám Vary, na které sem chtěl opět zaject, ale chybí mi ten správný člověk co se o mě staral a řešil v té šílené brožurce na co jít a na co nejít, takže bez ní sem ztracen a nikam nejedu.

Druhá varianta (tentokrát s ní) - Slovensko. Hory, lesy, tůry! Slovo tůra mě děsí a takže taky nevím.

Třetí varianta je pozvánka od DOa k oslavě jeho kulatin (a dvacet to není :) Kua moc rád bych, ale asi nehecnu dostatečný počet lidí k účasti ale nic nevylučuju.

Pravděpodobně to ale skončí dnešní kalbou na Piánu, kde vystoupí kroměřížská yp hvězda DJ GYD! :) No a v sobotu to vypadá na príma grilovačku opět v houzovém rytmu. No uvidíme. Přeju všem hezkej dlooooouhej víkend!


Aktuálně

02. 07. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak sem vybral "ty lepší kousky" z Amstru. Víc sem toho už nenafotil, takže se nemusíte obávat, že vás tu budu donekonečna zasypávat fotkama z Holandska :) Při focení se mi potvrdilo že nejlepší je ta fotka, kterou nevyfotíte. Uniklo mi tolik úžasných záběrů, překazilo se mi tolik situací. Taky sem přemýšlel jak to celé pojmout. Říkal sem si že nevyfotím fotku z cyklistou, nebo kolem. Ale pak sem zjistil že je to zhola nemožné, takže sem naopak cyklisty a kola vyhledával. No výsledek nepovedených, konstruovaných a turistických záběrů najdete v téhle galerii :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské