Aktuálně

21. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Jeden, respektive dva kulturní tipy. Norský generační film Buddy. Co k němu napsat? 3 kámoši bydlí v jednom privátě. Každý tak trochu exot. Jeden (webdesigner) má panickou hrůzu z opuštění své čtvrti, druhého hryže svědomí z pubertálního období a třetího opustila jeho slečna, protože je jaksi málo perspektivní. Film o vztazích mezi mladýma lidma, lásky, rozchody, sláva a pád. Příjemný filmík až na závěrečný "americký" happyend, který si mohl scénarista odpustit, ale doporučuju pro vyklidněný večer ve dvou. Můj postřeh: všichni ve filmu jsou hrozně hezcí. takový milí seveřani kua. Asi mám pro ně nějakou slabost nebo co... Jo a ještě jedno moudro, co sem si odnesl. "Někdy musíš pusit brankaře a jít do útoku oběma rukama!". To neplati jenom pro STIGA hokej ale pro život a maj pravdu! Útočte oběma rukama!

Druhý film je vlastně taková pohádka z Nového Zélandu. Narodí se nechtěná holčička, která si jde tvrdě za svým cílem, dokázat dědovi, že i holka může být vůdce veleryb. Příběh tu nemá cenu moc rozpitvávat. Krásně se poodhaluje sám a vše končí, stejně jako v pohádce, dobře. Taktéž ideální film pro dva. Po předchozí psychárně jako byl Requiem for a dream, jsou tyhle dva filmy vskutku pohlazením po duši. Enjoy!


Aktuálně

21. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

U Tiny najdete nové fotky ze současného jarního Amsterdamu. Jestli máte chuť, mrkněte se jak je tam kráááááááááááásně.


Aktuálně

21. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Imrvére řeším problém jak se dostat co nejpohodlněji na akci a potom z akce. Samo že autem ale to znamená nepít. Ale vypadá to, že problém je vyřešen. Safirus na sebe prozradil, že miluje řízení auta a nabízí své služby. Kilometr za 2,- kč no neberte to! Safirusi! Už si tě bookuju na tenhle sobotní Sabbat :)


Aktuálně

20. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Sorry že pořád otravuju s těma tričkama ale situace je taková. Do pátku musím odeslat vaše objednávky. Ty se spracují, trička vyrobí a rozešlou na dobírku. Na poštu vám příjde balíček v ceně 400,- a v něm krásné nové tričko! :) Ne prostě jde o to že do pátku musím skolektovat všechny online objednávky tak aby se vědělo kolik triček vyrobit aby zbytečně netrčely někde na skladě. Takže kdo se ještě rozhoduje, urychlete volbu, bo čas je do pátku. Já vím. Minimální komfort při objednávání (tričko si nemůžet vyzkoušet, ošahat) ale věřte, že vám nepošlu žádnou průsvitnou hujdu s nekvalitním potiskem. To bych si na triko nezval, takže zvažte a popřípadě objednejte. Jo a co se tak dívám, tak zatím pouze 3 slečny si objednaly tričko. Tam by mohl být problém, jestli vás nebude víc, takže tímto hecuju i slečny! ORDER NOW!


Aktuálně

20. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

A máme tu další jarní sabbat! Plakátek vypadá dost strašidelně, ale nebojte se. Příjemné akce to bývají. Fajn lidi vúkol a hromada dobré hudby. Určo se přijeďte podívat - je to ZADARMO :) A je to vždycky takový příjemný první open air. Určo se tam uvidíme! Juch! Jo a pokud nevíte kde jsou Tečovice, je to kousíček za Zlínem. Zeptejte se hodných lidí, jistě poradí. Pro představu, takhle to tam vypadalo před rokem


Aktuálně

20. 04. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak ještě sem objevil pár fotek na Kotrmelcích. Moc pěkně vystihují atmosféru, so check it out! :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské